(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Бензоріз STIHL TS 500і

NEW
 • Stihl
 • Виробник:  Stihl
 • Наявність:  На складі
 • Модель:  42500112810

33 449 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Бензоріз STIHL TS 500і. Новий бензорез з інноваційною та ексклюзивною системою електронного упорскування від STIHL, що забезпечує відмінну якість роботи, меншу витрату палива та значно нижчий рівень вібрації. Оснащений новою системою керування двигуном. Ця система гарантує легкий запуск без збоїв. Система електронного регулювання подачі води входить до комплекту постачання. Для роботи в ручному режимі або за допомогою направляючого візка FW 20.

Електронний контроль подачі води STIHL

Електронний контроль подачі води забезпечує точність дозування при подачі води за допомогою трьох кнопок. Після запуску бензорізу система легко вмикається натисканням на кнопку. Кнопки +/- дозволяють точно регулювати кількість води відповідно до індивідуальних вимог. Електронний контроль подачі води робить обрізання в «мокрому» режимі комфортнішим, ефективнішим і безпечнішим.

Напівавтоматичний натяг ременя

Після відкручування затискних гвинтів натяг клинового ременя встановлюється автоматично під дією пружини. Цим досягається якісна передача потужності при невеликому зносі.

Система електронного упорскування STIHL (i)

Система електронного упорскування забезпечує відмінну роботу механізму та дозволяє скоротити витрату палива, порівняно з іншими пристроями без подібної системи.

STIHL ElastoStart

Внаслідок підвищення тиску під час циклу стиснення в момент запуску двотактових двигунів виникають поштовхи, навантажують м'язи та суглоби. Пускова ручка з амортизаційним елементом ElastoStart помітно зменшує ці поштовхи. Спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно до тягової сили, і, таким чином, запуск відбувається рівномірно, без ривків.

Антивібраційна система STIHL

Буферні елементи запобігають передачі вібрації двигуна на руки. Це заощаджує сили при ручному обрізанні.

Двигун 2-MIX STIHL

При продуванні циліндрів двигуна між відпрацьованою сумішшю в камері згоряння і свіжою сумішшю в картері утворюється повітряний прошарок, що не містить палива. Цей прошарок зменшує втрати палива при продування камери згоряння, і, відповідно зменшує навантаження на людину і навколишнє середовище.

Декомпресійний клапан.

Декомпресійний клапан при запуску двигуна випускає частину стиснутої суміші з циліндра. Внаслідок цього необхідно для запуску тягове зусилля на пусковому тросі значно зменшується. Оператору стає легше працювати, а система запуску зношується менш інтенсивно.

Довговічний повітряний фільтр

Довговічний повітряний фільтр із попереднім очищенням типу «циклон» вже на першому етапі фільтрує до 80% частинок пилу, що міститься в повітрі, всмоктується. На відміну від традиційних систем, пил не збирається в пористому фільтрі, а сепарується і викидається назовні. Таким чином, чищення пористого фільтра не потрібне.

Ергономічна форма рукоятки

Сучасний ергономічний дизайн забезпечить оптимальне положення для утримання інструменту. Кругла рукоятка забезпечує високий рівень комфорту під час роботи у будь-якому положенні.

Ручний паливний насос (випускний клапан)

За допомогою ручного паливного насоса можна вручну підкачати пальцем паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових рухів після тривалої перерви в експлуатації.

Магнієвий захист.

Захист для відрізних дисків STIHL із магнієвого сплаву, виготовлений методом лиття під тиском. Сприяє значному зменшенню ваги. Регулятор положення захисту та система подачі води у новому ергономічному виконанні. (Ілюстрація-приклад)

Характеристики

 • Робочий об'єм 72,2 см³
 • Потужність 3,9/5,3 кВт/к.
 • Вага 10,2 кг
 • Об'єм паливного бака 0,72 л
 • Діаметр відрізного диска 350 мм
 • Максимальна кількість оборотів 9.300 об/хв
 • Максимальна глибина різу 125 мм
 • Рівень вібрації ліворуч/праворуч 2,4/2 м/с²
 • Рівень звукового тиску 98 дБ(A)
 • Рівень звукової потужності 112 дБ(A)

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту