(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Бензоріз STIHL TS 800

NEW
 • Stihl
 • Виробник:  Stihl
 • Наявність:  На складі
 • Модель:  42240112820

37 179 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Бензорез STIHL TS 800. Надпотужний високопродуктивний бензорез з довговічним повітряним фільтром із попереднім очищенням типу «циклон». Відповідає нормам токсичності відпрацьованих газів EPA II та EU II. Застосовується скрізь, де тип і густина матеріалу вимагають високої потужності двигуна. Ергономічний дизайн з покращеним становищем захоплення. Пускова ручка ElastoStart, компенсатор та декомпресійний клапан. Зі стандартним штуцером для підключення води та абразивним відрізним колом (діаметр 350 мм). Для роботи в ручному режимі або за допомогою направляючого візка FW 20.

Напівавтоматичний натяг ременя

Після відкручування затискних гвинтів натяг клинового ременя встановлюється автоматично під дією пружини. Цим досягається якісна передача потужності при невеликому зносі.

STIHL ElastoStart

Внаслідок підвищення тиску під час циклу стиснення в момент запуску двотактових двигунів виникають поштовхи, навантажують м'язи та суглоби. Пускова ручка з амортизаційним елементом ElastoStart помітно зменшує ці поштовхи. Спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно до тягової сили, і, таким чином, запуск відбувається рівномірно, без ривків.

Антивібраційна система STIHL

Буферні елементи запобігають передачі вібрації двигуна на руки. Це заощаджує сили при ручному обрізанні.

Двигун 2-MIX STIHL

При продуванні циліндрів двигуна між відпрацьованою сумішшю в камері згоряння і свіжою сумішшю в картері утворюється повітряний прошарок, що не містить палива. Цей прошарок зменшує втрати палива при продування камери згоряння, і, відповідно зменшує навантаження на людину і навколишнє середовище.

Декомпресійний клапан.

Декомпресійний клапан при запуску двигуна випускає частину стиснутої суміші з циліндра. Внаслідок цього необхідно для запуску тягове зусилля на пусковому тросі значно зменшується. Оператору стає легше працювати, а система запуску зношується менш інтенсивно.

Довговічний повітряний фільтр

Довговічний повітряний фільтр із попереднім очищенням типу «циклон» вже на першому етапі фільтрує до 80% частинок пилу, що міститься в повітрі, всмоктується. На відміну від традиційних систем, пил не збирається в пористому фільтрі, а сепарується і викидається назовні. Таким чином, чищення пористого фільтра не потрібне.

Ергономічна форма рукоятки

Сучасний ергономічний дизайн забезпечить оптимальне положення для утримання інструменту. Кругла рукоятка забезпечує високий рівень комфорту під час роботи у будь-якому положенні.

Компенсатор.

Компенсатор STIHL – регулюючий елемент у карбюраторі – запобігає перенасиченню суміші у разі значного забруднення фільтра. Таким чином, потужність залишається постійною протягом тривалого часу. Фільтр вимагає очищення, коли забито близько 80% поверхні. Це дозволяє працювати довше без перерви.

Ручний паливний насос (випускний клапан)

За допомогою ручного паливного насоса можна вручну підкачати пальцем паливо в карбюратор. Це дозволяє скоротити кількість пускових рухів після тривалої перерви в експлуатації.

Штуцер для підключення води

Завдяки серійному патрубку для підключення води разом із системою розбризкування вода подається в бензореза, а пил, що утворюється при обрізанні, ефективно зв'язується. Він розташований на інструменті таким чином, що не заважає в процесі роботи.

Характеристики

 • Робочий об'єм 98,5 см3
 • Потужність 5/6,8 кВт/к.с.
 • Вага 12,70 кг
 • Об'єм паливного бака 1,20 л
 • Діаметр відрізного диска 400 мм
 • Максимальна кількість оборотів 9.300 об/хв
 • Максимальна глибина різу 145 мм
 • Рівень вібрації ліворуч/праворуч 6,5/3,9 м/с²
 • Рівень звукового тиску 101 дБ(A)
 • Рівень звукової потужності 113 дБ(A)

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту