(097) 566-27-80

Тільки сертифіковане обладнання

Обладнання для обслуговування вогнегасників та балонів

Хладонові (фреонові), порошкові і вуглекислотні вогнегасники - одні з перших найважливіших інструментів в боротьбі із загорянням. Завдяки цим вогнегасників в самий перші моменти, поки все не переросло в пожежу, локалізуються і гасяться загоряння.

 Але щоб вогнегасники спрацьовували в необхідний момент і не відмовляли, вони в обов'язковому порядку повинні періодично проходити обслуговування. І, перш за все, мова йде про їх перезарядки. Адже без здійснення даної процедури вогнегасник просто не спрацює належним чином або відмовить в найпотрібніший момент.

Де придбати обладнання для обслуговування балонів і вогнегасників

 У компанії «ESG» ви можете придбати все необхідне обладнання для перезарядки вогнегасників, причому по доступному цінового сегменту і з високими технічними характеристиками. Адже без спеціального обладнання перезарядка просто неможлива.

 Адже дуже важливо, щоб в разі загоряння вогнегасник спрацював тут же і при цьому з конкретною потужністю, оскільки від цього всього буде прямо залежати результативність гасіння пожежі.

 У каталозі компанії «ESG» представлені:

  • Вуглекислотні станції перекачки.
  • Порошкові зарядні станції вогнегасників.
  • А також фреонова заправна станція.

 Відповідно всіх технічних характеристик встановленим нормам можете не сумніватися. Придбавши дане устаткування, ви можете бути впевнені в тому, що ваші вогнегасники надійні і працездатні.

 Як показують статистичні дані, що знаходиться в справному стані вогнегасник є практичним засобом, що допомагає аварійним та рятувальним службам захистити майно від полум'я і врятувати життя людей, які перебувають в будівлі, де сталося загоряння. Однак в разі несправності вогнегасника, в критичних обставинах він не тільки не допоможе, але і ще посилить паніку.

 І щоб мінімізувати ризики, щодо несправності вогнегасних засобів, відповідно до чинного законодавства, а також стандартами пожежної безпеки, на регулярній основі повинна здійснюватися їх перевірка разом з обслуговуванням. При цьому обслуговування є обов'язковою процедурою, яка спрямована на забезпечення безпеки людей, що знаходяться в осередку загоряння.

експлуатаційні терміни

 У всіх вогнегасників є гарантійний термін, від якого залежить його цілісність, а також практичність. І якщо систематично здійснювати обслуговування, тоді вогнегасник буде працювати безперебійно. Після того як його експлуатаційний термін закінчиться, необхідно в обов'язковому порядку здійснити його перезарядку і термін експлуатації знову буде продовжений.

 І як показує практика, в разі своєчасного обслуговування дані кошти врятують людські життя, а також майно і дороге устаткування на підприємствах.

Чому варто довіряти компанії «ESG»

 З компанією «ESG» ви будете впевнені в якості, а головне безпечно придбаного устаткування. Всі представлені товари відрізняються високою якістю.

 Купівля обладнання в «ESG» дасть вам можливість з мінімальними витратами провести комплектацію різноманітних систем пожежогасіння належним чином -, вони будуть повністю відповідати своїм прямим призначенням і відповідно допомагати в попередженні пожеж, а також ліквідації надзвичайних ситуацій.

 Пожежна безпека - понад усе. «ESG» довіряють значна більшість замовників, і ви можете переконатися в цьому самі.

Показати весь опис


Підписка на новини: