(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Плаваюча усмоктувальна сітка AMPHIBIO MAXI

  • ZHT Group
  • Виробник:  ZHT Group
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  000227

0 грн
   


Характеристики
  • Вага, кг10
  • Витрата 2700 л/хв
  • Матеріал корпусависокоякісний поліетилен, ударостійкий і зносостійкий
  • Матеріал фільтру нержавіюча сталь
  • Тип з'єднання Гайка Богданова 100 мм
  • Габарити, см79,0 х 55,0 х 20,0
Опис

Після повені вода сильно забруднена і містить багато піску, глини, бруду, щебеню та іншого абразивного матеріалу. В таких умовах портативний або стаціонарний насос, встановлений в пожежному автомобілі, сильно зношується, і під час перекачування води може статися забруднення.

Використання плаваючої сітки запобігає серйозні пошкодження насоса при відкачуванні води в місцях з невисоким її рівнем.

Звичайного фільтра недостатньо: насос працює з перебоями, і подальший ремонт пов'язаний з великими фінансовими витратами. Всі пошкодження можна запобігти за допомогою цього простого пристрою.

Плаваюча сітка довела свою ефективність в ході робіт по осушенню затоплених підвалів, де можна використовувати тільки дренажні насоси. Плаваюча сітка дозволяє використовувати портативний насос для відкачування води, рівень якої досягає 2-3 см.

Плаваюча усмоктувальна сітка AMPHIBIO забезпечує забір води з відкритих водойм пожежними мотопомпами та насосами пожежних автомобілів. Завдяки сітці AMPHIBIO можливо безперебійне надходження води з водойм практично будь-якої глибини і виключено попадання в насос забруднень з поверхні і з дна водойми. Також усмоктувальна сітка AMPHIBIO ефективна при відкачуванні води в разі повені.

Фільтр всмоктуючої сітки запобігає потраплянню бруду та іншого сміття з води в насос, тим самим захищаючи його від пошкоджень. Конструкція всмоктуючої сітки така, що для забору води досить водойми глибиною всього 1,5 - 2 см, продуктивність при цьому досягає 2700 л / хв.

Усмоктувальна сітка складається з двох частин: плаваюча частина й усмоктувальна обертається камера. Обертається компенсує навантаження від ваги всмоктуючого рукава, що дозволяє триматися на поверхні води плаваючою частини сітки.

Усмоктувальна сітка займає певне положення в залежності від рівня води без сторонньої допомоги. Хвилі або вири впливу не роблять.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Підйомні подушки
Вага, кг 10
Технічні характеристики
Витрата 2700 л/хв
Матеріал корпуса високоякісний поліетилен, ударостійкий і зносостійкий
Матеріал фільтру нержавіюча сталь
Тип з'єднання Гайка Богданова 100 мм
Габарити, см 79,0 х 55,0 х 20,0
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: