(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Плаваюча усмоктувальна сітка AMPHIBIO MINI

  • ZHT Group
  • Виробник:  ZHT Group
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  000228

0 грн
   


Характеристики
  • Вага, кг8
  • Витрата 1500 л/хв
  • Матеріал корпусависокоякісний поліетилен, ударостійкий і зносостійкий
  • Матеріал фільтру нержавіюча сталь
  • Тип з'єднання Гайка Богданова 100 мм
  • Габарити, см60,4 х 45,4 х 17,1
Опис

Після повені вода сильно забруднена і містить багато піску, глини, бруду, щебеню та іншого абразивного матеріалу. В таких умовах портативний або стаціонарний насос, встановлений в пожежному автомобілі, сильно зношується, і під час перекачування води може статися забруднення.

Використання плаваючої сітки запобігає серйозні пошкодження насоса при відкачуванні води в місцях з невисоким її рівнем.

Звичайного фільтра недостатньо: насос працює з перебоями, і подальший ремонт пов'язаний з великими фінансовими витратами. Всі пошкодження можна запобігти за допомогою цього простого пристрою.

Плаваюча сітка довела свою ефективність в ході робіт по осушенню затоплених підвалів, де можна використовувати тільки дренажні насоси. Плаваюча сітка дозволяє використовувати портативний насос для відкачування води, рівень якої досягає 2-3 см.

Плаваюча усмоктувальна сітка AMPHIBIO забезпечує забір води з відкритих водойм пожежними мотопомпами та насосами пожежних автомобілів. Завдяки сітці AMPHIBIO можливо безперебійне надходження води з водойм практично будь-якої глибини і виключено попадання в насос забруднень з поверхні і з дна водойми. Також усмоктувальна сітка AMPHIBIO ефективна при відкачуванні води в разі повені.

Фільтр всмоктуючої сітки запобігає потраплянню бруду та іншого сміття з води в насос, тим самим захищаючи його від пошкоджень. Конструкція всмоктуючої сітки така, що для забору води досить водойми глибиною всього 1,5 - 2 см, продуктивність при цьому досягає 2700 л / хв.

Усмоктувальна сітка складається з двох частин: плаваюча частина й усмоктувальна обертається камера. Обертається компенсує навантаження від ваги всмоктуючого рукава, що дозволяє триматися на поверхні води плаваючою частини сітки.

Усмоктувальна сітка займає певне положення в залежності від рівня води без сторонньої допомоги. Хвилі або вири впливу не роблять.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Вага, кг 8
Витрата 1500 л/хв
Матеріал корпуса високоякісний поліетилен, ударостійкий і зносостійкий
Матеріал фільтру нержавіюча сталь
Тип з'єднання Гайка Богданова 100 мм
Габарити, см 60,4 х 45,4 х 17,1
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: