(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Пожежна драбина Magirus M 32 L-AS N.B.

  • Magirus
  • Виробник:  Magirus
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  M 32 L-AS N.B.

0 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис
M32L-ASn.B – це четверте покоління низьконавантажуваних драбин SD30 (n.B).

Зламана драбина, представлена ​​на Interschutz 2015, була спеціально розроблена для пожежної бригади в Мюнхені. На Iveco EuroCargo 160 E32, шасі Євро 6 з двигуном потужністю 235 кВт (320 км) і автоматичною коробкою передач Allison PR із ретардером, драбинка була встановлена ​​в останній версії «єдиного подовження», що означає, що перший проліт подовжується окремо (самостійно, в першу чергу), потім ви можете "розбити" їх і контролювати інші прольоти. Це запатентоване рішення забезпечує набагато кращий розподіл навантажень на осі, зниження навантаження на задню вісь і зменшення загальної ваги транспортного засобу, а отже, більшу вантажопідйомність транспортного засобу, тобто в купе можна розмістити більше технічного обладнання. Зменшення ваги прольотів також дозволяє значно збільшити бічні звиси драбини.

Робоча висота драбини 32 м, довжина ламаного прольоту 4,7 м. Навантаження на нижній проліт до 4000 кг. Заслуговує на увагу задня торсіонна вісь, яка значно зменшує радіус повороту, дозволяє їздити «набік» (розташування коліс як на малюнках) і дозволяє легко маневрувати вузькими міськими вулицями. Драбина має новий вигляд, зміни стосуються кольору, системи освітлення, форми корпусних частин, платформи та тайників (суттєво збільшена місткість високого відділення).

Завдяки низькопрофільній версії шасі висота транспортного засобу становить менше 3 метрів, що при ширині близько 2,4 метра гарантує швидкий доступ до події через низькі ворота та вузькі проходи. Безпека водіння забезпечується системою ESP, яка входить до стандартної комплектації низькорамних драбин.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту