(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Labtech

Стресс-тест система ЭКГ и АД EC-12S на базе велоэргометра Corival cpet
Стресс-тест система ЭКГ и АД EC-12S на базе велоэргометра Corival cpet-foto2
Стресс-тест система ЭКГ и АД EC-12S на базе велоэргометра Corival cpet-foto3
Стресс-тест система ЭКГ и АД EC-12S на базе велоэргометра Corival cpet-foto4
Стресс-тест система ЭКГ и АД EC-12S на базе велоэргометра Corival cpet-foto5
Холтерівська система ЕКГ EC-12H
Холтерівська система ЕКГ EC-12H
Холтерівська система ЕКГ EC-2H
Холтерівська система ЕКГ EC-2H
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)
Labtech

Всесвітньо відома компанія Labtech розробляє, виробляє, а також поставляє високоякісне лабораторне, медичне обладнання різноманітного призначення, одним з яких є:

  • Холтеровські системи.
  • І стрес-тест системи ЕКГ.

У мобільного, динамічної і готової до змін, а також новацій компанії солідний досвід роботи (більше 30 років), репутація надійного партнера і що найважливіше - так це довіра клієнтів.

 Продукція випускається бренду - це системи експертного рівня по доступному цінового сегменту. Найвища якість, наявність сучасних опцій, кращі цифрові технології, зручні записуючим пристроєм, оснащені бездротовим зв'язком з ПК забезпечують проведення реєстрації ЕКГ по 3/12 каналах тривалістю в 7 днів. Принцип роботи високоточних приладів зрозумілий на інтуїтивному рівні, так що для роботи не знадобиться якась спеціальна підготовка. Все просто і зрозуміло.

 Стратегічний принцип розвитку компанії - це виробництво сучасного обладнання з відмінним співвідношенням ціни / якості. У підсумку, покупець отримує прилад, який відповідає всім вимогам і побажанням. При цьому лідируючої позиції компанії Labtech вдалося завоювати за дуже короткий відрізок часу. Обладнанням даного бренду оснащують багато державних і приватні лабораторії. При цьому на тлі інших торгових марок, прилади саме даного бренду за багатьма параметрами виграють.

 Продукція Labtech вже неодноразово довела свою надійність і відмінну якість, повністю відповідає міжнародним стандартам.Підписка на новини:

markerВідкрити карту