(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Трубки

Трубка є однією зі складових частин спорядження, призначеного для підводного плавання. Використовуються трубки для полегшення процесу пірнання, при знаходженні в приповерхневих шарах води. Нирцеві не потрібно постійно піднімати голову на поверхню, щоб зробити вдих. Доступ до повітря йому якраз і забезпечує водолазна трубка

Де купити якісні трубки для дайвінгу

У нашому магазині ви знайдете широкий асортимент трубок від різних виробників. Вони можуть бути різної довжини, діаметру, кольору і так далі. Але об'єднує їх одне - висока якість і надійність. Оскільки в Україні нелегко знайти дійсно гарне водолазне спорядження, наш магазин є одним з небагатьох місць, куди приходять за якісним, доступним за ціною, сертифікованим обладнанням і аксесуарами. Пропонуємо трубки за вигідною ціною оптом і в роздріб. Гарантуємо їх повну відповідність чинним нормам і стандартам. Від їх надійності часто залежать життя і здоров'я нирців, тому ми приділяємо цьому аспекту особливу увагу.

Наші переваги:
 • прийнятні ціни на високоякісне обладнання для дайвінгу;
 • широкий асортимент (у нас ви знайдете товари не тільки для любителів, а й для професіоналів);
 • наявність документів і сертифікатів на товари;
 • гарантійне та сервісне обслуговування;
 • простий інтерфейс сайту і зручна форма замовлення;
 • швидка обробка всіх заявок.
Якщо вам потрібна консультація, ви можете телефонувати за номером телефону: +38 (044) 561-58-88. Будемо раді допомогти вам!
Вимоги до якості і безпеки трубок
 1. Фізико-технічні характеристики вироби повинні відповідати заявленим в документації. Зокрема: довжина, діаметр, матеріал виготовлення і інші.
 2. Матеріал повинен бути нетоксичним і на 100% нешкідливим для здоров'я людини.
 3. Загубник - м'який, еластичний, «підстроюється» під анатомічні особливості конкретної людини. Його роблять з силікону, рідше - зі спеціальної гуми.
 4. Всі складові елементи трубки зобов'язані функціонувати злагоджено і справно. Від цього залежить комфорт і результат використання обладнання.
 5. Ергономічність і компактність - теж дуже важливі показники. Трубка повинна не просто ідеально виконувати свої функції, але і не заважати аквалангістові!
Трубки на будь-який «смак», колір і ціну ви знайдете у нас. Якщо потрібно, наші фахівці допоможуть визначитися з вибором потрібного товару.

Корисна інформація! Трубка для дайвінгу складається з: корпусу трубчастої форми (порожнього всередині), клапанів, відстійника для води, внутрішніх відбивачів, насадки на верхню край, загубника, кріплення. Наявність або відсутність одного або декількох з цих складових елементів може різнитися, залежно від модифікації та моделі виробу. При виборі трубки не варто керуватися принципом: «чим більше, тим краще». Адже потрібно також пам'ятати, що наявність додаткових елементів може збільшувати вартість товару. Наші консультанти легко допоможуть вам вибрати потрібну комплектацію трубок, виходячи з конкретних завдань.
Показати весь опис
Трубка Scubapro Apnea
Трубка Scubapro Apnea-foto2
Трубка Scubapro Apnea-foto3
Трубка Scubapro Apnea-foto4
Трубка Scubapro Apnea-foto5
Трубка Scubapro Apnea-foto6
Трубка Scubapro Apnea-foto7
Трубка Scubapro Apnea-foto8
Трубка Scubapro Apnea-foto9

Трубка Scubapro Apnea

0 грн

Трубка Scubapro Child 2
Трубка Scubapro Child 2-foto2
Трубка Scubapro Child 2-foto3
Трубка Scubapro Child 2-foto4

Трубка Scubapro Child 2

0 грн

Трубка Scubapro Spectra
Трубка Scubapro Spectra-foto2
Трубка Scubapro Spectra-foto3

Трубка Scubapro Spectra

0 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту