(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Обладнання для обслуговування і ремонту коліс

Секрет успіху авіаційно-технічного центру будь-якої авіакомпанії полягає в якісному і надійному оснащенні. Устаткування для обслуговування і ремонту коліс має бути обов'язково функціональним і надійним. І саме у компанії «ESG» величезний досвід поставок новітнього і високоякісного обладнання для аеропортів.

Необхідне сучасне обладнання

 Адже щоб забезпечити готовність повітряного судна до польоту, необхідно виявити і усунути наявні відмови і пошкодження. При посадці літака на шасі йде величезна:

  • Статистична.
  • І динамічне навантаження.

 Плюсом ще й нерухомість коліс при польоті, а при торканні до злітно-посадковій смузі їм потрібно швидко набрати відповідний швидкісний режим. Звичайно, авіаційні шини вражають в повітрі і виступають гарантом безпеки на землі. Однак злети і посадки чинять негативний вплив на їх стан. Тому для їх обслуговування і ремонту необхідна спеціалізована техніка, а саме:

  • Стенд для складання авіаційних гальм, оснащений спеціальною плитою для установки адаптерів (вони потрібні для збірки кожного різновиду гальма). Замінити адаптер зовсім нескладно і робиться це дуже швидко (коли потрібно перейти на іншу модель гальма).
  • Стенд для авіаційних гальм. Дане обладнання дозволяє перевірити роботу гальм. При виявленні витоку гідравлічна рідина буде стікати в бак.
  • Візок для перевірки авіаційних гальм, що дозволяє визначити умови гальмування коліс.
  • Разбортіровочний стенд для коліс малого і середнього діаметра, за допомогою якого можна зробити розбортування коліс різного розміру. Будь-які пошкодження дисків під час роботи на цьому стенді просто виключені.
  • Стенд для перевірки шин тиском. Економить час, простір, забезпечує безпечні умови роботи оператора. А завдяки автоматичному насосу не потрібно перевіряти подачу і скидання тиску.
  • Універсальний стенд для заповнення мастилом підшипників авіаційних коліс, що дозволяє економічно і ефективно витрачати мастило.

 Все це устаткування для аеропортів Kunz і багато іншого можна придбати у компанії «ESG». Адже без нього просто неможливо провести обслуговування і ремонт авіаційних коліс, які є невід'ємною частиною повітряного судна.

Показати весь опис
KUNZ BBS универсальный стенд для сборки авиационных тормозов
KUNZ BTS стенд для авіаційних гальм
KUNZ BTS-TE візок для перевірки авіаційних гальм
KUNZ DUBB універсальний динамічний разбортіровочний стенд
KUNZ SBB разбортіровочний стенд для коліс малого і середнього діаметра
KUNZ TTS стенд для перевірки шин тиском
KUNZ UAS універсальний стенд для зборки / розбирання авіаційних коліс
KUNZ UBB універсальний разбортіровочний стенд з настилом і обертовими роликами.
KUNZ UBB универсальный разбортировочный стенд
KUNZ UGT універсальний стенд для заповнення мастилом підшипників авіаційних коліс
KUNZ ULT універсальне пристосування для розбирання коліс для всіх типів авіаційних коліс
KUNZ UTG універсальна установка для захоплення колеса
KUNZ UTR універсальна установка для захоплення дисків авіаційних коліс
Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту