(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Доставка та оплата

ДОСТАВКА:

1) Доставка по Києву

По Києву доставка товарів здійснюється з 9:00 до 21:00. Під час замовлення менеджери погодять з вами зручний час для доставки. Кур'єр передзвонить вам приблизно за 1 годину до доставки.Кур'єр здійснює перевірку товару на наявність видимих ​​пошкоджень під час передачі одержувачу перед оплатою товару. Переконайтеся в цілісності, комплектності та працездатності техніки.

Вартість доставки по Києву

  • доставка замовлень на суму від 2 000 грн здійснюється БЕЗКОШТОВНО!
  • доставка замовлень на суму до 2 000 грн = від 50 грн (вартість доставки визначається зоною доставки, об'ємною вагою та задекларованою вартістю товару)

Оплата за підйом товару на поверх (здійснюється кур'єром особисто).

* При розрахунку вартості підйому товару враховується фізична чи об'ємна вага замовлення (велика величина). У разі неможливості здійснення підйому товару на ліфті вартість тарифікується поверхово.

2) Доставка по Україні

Термін доставки в регіони України залежить від термінів доставки транспортної компанії. Доставка до адреси транспортної компанії здійснюється наступного дня.

Доставка по Україні здійснюється без передоплати*. Доставка в регіони України здійснюється за допомогою транспортної компанії Нова Пошта, з тарифами компанії ви можете ознайомитись на сайті компанії.


ОПЛАТА:

1) Оплата замовлення онлайн Кредитною карткою (Visa, Mastercard) або Privat24 через LiqPay

Оплата онлайн можлива на етапі оформлення замовлення. Під час оформлення замовлення виберіть пункт "Оплата кредитною карткою (Visa, Mastercard) або Privat24 через LiqPay". Для оплати Вас переадресує на сторінку системи безпечних платежів, де необхідно підтвердити оплату.

2) Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми
При виборі безготівкового способу оплати, доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Реквізити:

ФОП Мишко Анатолій Володимирович
Код отримувача: 3068102254
Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
IBAN: UA353052990000026001020107640

3) Післяплата
Оплата готівкою або кредитною карткою (Visa, Mastercard) після отримання товару у відділеннях транспортних компаній (при цьому, у вартість замовлення буде включено комісію післяплати).
Шановні покупці!

З метою захисту споживачів від некваліфікованого обслуговування і підробок як на території України, так і в усьому світі, реалізація продукції торгової марки STIHL здійснюється через магазини офіційних дилерів, шляхом особистої передачі товару в розпорядження кінцевого споживача. Продаж продукції STIHL через Інтернет-ресурси-заборонено!

Купити якісну, оригінальну техніку STIHL, отримати професійну консультацію, Ви можете в нашому магазині за адресою: м. Київ, вул. Лятошинськго, 31 (напроти ТЦ Теремки-2).Підписка на новини:

markerВідкрити карту