(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Пожежні рукави

Одна з найбільш необхідних частин пожежного обладнання - рукав пожежний.

Без нього було б просто нереально загасити пожежу. За допомогою пожежного рукава направляють склад, за допомогою якого і гасять вогонь. Причому склади бувають абсолютно різні, але пожежний рукав застосовується завжди.

Пожежний рукав є трубопровід. Він завжди гнучкий, з допомогою нього можна направити огнетушащий складу в будь-яку сторону. Таке пристосування завжди має бути в обладнанні пожежної машини. Його відсутність вважається грубою помилкою і серйозним порушенням.

В пожежогасінні використовуються три види рукавів:

  • Напірний пожежний рукав;
  • напірно-всмоктуючий;
  • всмоктуючий.

У всіх них трохи різне застосування, але всі вони об'єднані однією метою - не допустити поширення вогню і згасити його. У нас знайдеться і пожежний рукав для високого тиску, і для низького

Де купити пожежні рукави.

Всі види пожежних рукавів ви можете купити на нашому веб-сайті пожежного обладнання. У нас ви знайдете великий асортимент найрізноманітніших предметів, що використовуються в даній сфері, пожежні рукави різноманітних типів.

Якщо ви вирішили купити пожежний рукав на нашому сайті с доставкою по в Україні або в місті Києві, то ви можете бути впевнені в його якості.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, тому вся продукція у нас відповідає ГОСТам і всім вимогам. Продукція від даних виробників пройшла обов'язкову сертифікацію.

Якість товару від цих виробників теж на висоті, воно максимально хороше. Для пожежного обладнання дуже важливо гарна якість, адже від нього може залежати доля багатьох людей і їхнього майна. Ми це розуміємо, тому вибираємо найкраще.

Ціна на пожежний рукав в нашому магазині не дуже велика. Вартість його не більш середньоринкової. Наш магазин оптимальне місце для того, щоб придбати пожежне обладнання, в тому числі і пожежний рукав, і безліч іншої техніки. Купуйте все необхідне у нас, і отримаєте кращі товари з кращою якістю за найкращою вартості.

Показати весь опис
Рукав пожежний 51 ТИП "Т"
Рукав пожежний 51 ТИП "Т"-foto2
Рукав пожежний 66 ТИП "Т"
Рукав пожежний 66 ТИП "Т"-foto2
Рукав пожежний 77 ТИП "Т"
Рукав пожежний 77 ТИП "Т"-foto2
Рукав пожежний 150 ТИП "Т"
Рукав пожежний 150 ТИП "Т"-foto2
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту