Тільки сертифіковане обладнання

Класичні мотопомпи

Що таке мотопомпа для простого обивателя (не фахівця)? Це, по суті, спеціалізована техніка для перекачування різноманітних рідин (застояна вода в басейні, талий сніг, чисті рідини, вкрай необхідні для поливу зелених насаджень). Однак не залежно від того, де буде використовуватися мотопомпа, її принцип та пристрій роботи однакові для всіх відомих видів даного обладнання.

Як діє і з чого складається класична мотопомпа

 Кожна модель має міцним корпусом, усередині якого розташовується насос, виконаний у формі звичайного колеса з потужними (і що найголовніше дієвими і продуктивними) лопатями. Вони моментально запускають відцентрову силу при своєчасному включенні двигуна. Під реальним впливом даної сили прилад починає переміщати значні обсяги води з вхідного отвору в вихідний (все досить просто і доцільно). До кожного з вище зазначених отворів можуть бути приєднані спеціальні шланги - тут все буде прямо залежати від мети використання класичної мотопомпи: моментально створити потужний струмінь будь-якої рідини, відкачати воду з будь-якого (технічного або житлового) приміщення.

Відмінності поширених повсюдно мотопомп

 Затребувані у споживача вироби можна поділити на окремі види:

  • Для найчистішої і злегка брудної води. Даний вид мотопомп в основному знайшов своє застосування на садових і дачних ділянках. Основна мета - це своєчасна і безперебійна подача води. Мають невисоку продуктивністю, але на все 100% справляються з поставленими завданнями (полив рослин на присадибній ділянці, картопляному полі, теплиці).
  • Для (сильно) брудної води. Даний вид мотопомп, як правило, застосовується для осушення підвалів, колодязів, басейнів. Всі відомі вироби мають досить широкі отворами, які з легкістю можуть пропустити дрібне сміття без критичних наслідків для безперебійної роботи самого виробу.
  • Мотопомпи для огнетушения. Такий виріб назвали «високонапірним». Його головна особливість - це двигун, що володіє величезною потужністю. Звичайно, і ціна на подібного роду виріб значна, але кінцевий результат виправдовує всі матеріальні витрати. Такий мотопомпою можна з легкістю згасити велике або дрібне загоряння за досить незначний часовий проміжок.

 Досконально розібравшись з видами мотопомп, слід уважно вивчити всі технічні характеристики кожного з виробів. Адже мало придбати мотопомпу, слід при цьому знати: яка потужність двигуна, і яка кінцева висота викиду води.

Показати весь опис
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU V20FS
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU V20FS-foto2
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU V20FS-foto3
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU V20FS-foto4
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VC52AS
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VC52AS-foto2
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VC72AS
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VC72AS-foto2
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VC72AS-foto3
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VC72AS-foto4
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VE1500
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VE1500-foto2
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VE1500-foto3
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VF21BS
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VF21BS-foto2
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VF21BS-foto3
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VF21BS-foto4
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VF53AS
Професійна пожежна мотопомпа TOHATSU VF53AS-foto2
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини: