(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Medtech

Кисневий концентратор OXYTEC-SMART
Кисневий концентратор OXYTEC-SMART-foto2

Кисневий концентратор OXYTEC-SMART

29 900 грн


Насиченість киснем - 90% + 5.5%/- 3%≥0,2 / Діапазон - 1 - 5 л / Тиск на виході - 60 кПа / Потужність - 300 Вт / Рівень шуму - 50 дБ
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Medtech

Компанія Medtech спеціалізується на випуску медичного передового обладнання для палат загального призначення, інтенсивної терапії, а також операційних для лікування різного роду станів, а також патологій. У числі устаткування, що випускається і кисневі концентратори. Дана новаторська компанія акцентує увагу на ключових моментах в сфері технологій, а також операцій. Її головна функція - поліпшити здоров'я людей за допомогою інновацій.

 Medtech - це виключно сучасне, надійне, високоякісне обладнання, спроектоване на базі новаторських технологій, яке неодноразово рятувало життя людей і покращувало якість їхнього життя. Головні принципи, яких дотримується компанія - це:

  • Функціональність.
  • Економічність.
  • Надійність.

 Під час виробництва задіяні автоматизовані лінії, а людська праця зведений до мінімуму. Кожне обладнання проходить найсуворішу перевірку перед тим як надійти в продаж. Завдяки передовим технологіям на виході виходить продукція найвищої якості.

 Medtech - це виключно високотехнологічні прилади, які надають безпосередню допомогу охорони області удосконалюватися шляхом сталого розвитку. Це не просто унікальна і високоякісна продукція, але одночасно з вражаючим дизайнерським рішенням. Продукція даного бренду дозволяє революціонізувати методи лікування. А під час виробництва задіяна інженерна точність, яка в поєднанні з клінічними знаннями відкриває можливості для вирішення найскладніших завдань.Підписка на новини:

markerВідкрити карту