(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

VOTEM

VC-2000 Центральна станція на 9 мониторов
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 1000
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 1200
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 1200 -foto2
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 1200
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 700
Центральна моніторингова станція VC-2000
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)
VOTEM

Компанія Votem - провідний виробник медичної техніки. А світову популярність бренд отримав за рахунок доступних і функціональних цін на медичні монітори для відділень:

  • Кардіології.
  • Неврології.
  • Інтенсивної терапії, операційних.

 Дане обладнання дозволяє контролювати і відслідковувати стан пацієнта під час операції. На моніторі фіксуються всі життєво важливі характеристики хворого. У зв'язку з цим жодна лікарське втручання не може бути здійснено без використання даних моніторів.

 Висококваліфіковані фахівці, котрі заснували Votem (це представники науково-дослідної області з магістерськими та вищими ступенями), створюють нові інноваційні зразки медичного обладнання. У свої розробки вони впроваджують інновації, завдяки чому у бренду домінуюче становище на ринку медичної електроніки. Адже медична техніка - це невід'ємна частина медичної практики.

 Основний акцент компанія робить на задоволенні потреб своїх клієнтів за рахунок використання інновацій. Головний її принцип - «Процвітання і Гарне життя людей». І слідуючи своїй високій меті, Votem пропонує своїм споживачам виключно кращу продукцію. Кожна розробка компанії піддавалася численним клінічних досліджень. Свою місію, спрямовану на створення технічних засобів, завдяки яким забезпечується добробут людства, компанія виконує на всі 100%. Вона надає своїм користувачам тільки саму передову медичну техніку з найкращим показником якості.Підписка на новини:

markerВідкрити карту