(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Освітлювальні прилади

У будь-якій споруді, будівлі або приміщенні крім основного освітлення (для ефективної і безперебійної роботи) встановлюється в обов'язковому порядку допоміжний тип, функціонування та регулювання якого здійснюється безпосередньо за допомогою законодавчих, технічних і санітарних норм. Аварійні освітлювальні пристосування монтуються навіть в тих приміщеннях, де працює мінімальна кількість працівників. Адже кожне людське життя безпосередньо залежить від наявності в будівлях подібного роду обладнання.

Безпека, як основний фактор

 У випадках аварій, вибуху, пожежі або іншого форс-мажору часто виникають ситуації з моментальним виходом з ладу основних систем. Це відразу ж призводить до прояву панічних настроїв, травм і можливо загибелі величезної кількості людей. Системи аварійного освітлення в даному конкретному випадку дозволять всім працівникам організовано вийти з приміщення, звівши передбачувані втрати і збитки фізичного плану до мінімуму. Саме ось ці прилади можуть врятувати ваше життя:

  • Аварійні освітлювальні установки. Даний агрегат призначений для моментального (екстреного) розгортання на місцевості в разі техногенних і природних катастроф. Здатний висвітлювати величезні площі при масових скупченнях великої кількості громадян. Дозволяє вести нічні роботи в досить важкодоступних місцях.
  • Групові ліхтарі. Основне призначення цього освітлювального приладу - допомога рятувальним службам в критичних ситуаціях. Володіє функцією дальнього світла, також присутня функція подачі світловий (зеленого і червоного оптичного спектру) сигналізації.
  • Індивідуальні ліхтарі. Ліхтарі подібного типу в основному застосовують в якості індивідуального освітлювального приладу на підприємствах з вкрай підвищеним рівнем небезпеки, підрозділах силових відомств, а також повсюдно використовуються в побуті.
  • Пересувні освітлювальні установки. Дані прилади - це спеціалізоване обладнання автономної спрямованості. Використовуються для організації постійного освітлення, при неможливості підключення до джерел електроживлення. Проста і міцна конструкція таких установок сприяють полегшенню роботи в досить важких умовах.
  • Ліхтарі для шахтарів. Допоміжне обладнання для роботи у важкодоступних місцях (шахтах, печерах). Працюють автономно за допомогою ємного акумулятора. Здатні якісно висвітлювати площі досить значних розмірів.
  • Інші ліхтарі. По суті, вкрай необхідне освітлювальне пристосування, яке використовується як в побуті, так і в спеціалізованих підрозділах, основне завдання яких врятувати людські життя в критичних ситуаціях.

 Не всі до кінця усвідомлюють необхідність установки допоміжного (аварійного) освітлення. Найчастіше придбання подібного роду обладнання може реально врятувати жодну життя. І, по суті, зведе до мінімуму всі матеріальні втрати при різнопланових катастрофах.

Показати весь опис
Аварійна освітлювальна установка (АОУ) світлова без генератора
Аварійна освітлювальна установка (АОУ) світлова вежа без генератора
Акумулятор 18650 з USB, 3400 мАг, 3,7 В
Акумулятор 18650 з USB, 3400 мАг, 3,7 В-foto2
Акумулятор 18650 з USB, 3400 мАг, 3,7 В-foto3
Акумулятор 18650 з USB, 3400 мАг, 3,7 В-foto4
Акумулятор для ліхтаря VIZO RC, SNIPER
Задній кнопковий вимикач
Ліхтар Wisdom KL12M
Ліхтар Wisdom KL12M-foto2

Ліхтар Wisdom KL12M

0 грн

Ліхтар Wisdom KL12MS
Ліхтар Wisdom KL12MS-foto2
Ліхтар Wisdom KL12MS-foto3

Ліхтар Wisdom KL12MS

0 грн

Ліхтар Wisdom KL4MS
Ліхтар Wisdom KL4MS-foto2
Ліхтар Wisdom KL4MS-foto3

Ліхтар Wisdom KL4MS

0 грн

Ліхтар Wisdom KL5M
Ліхтар Wisdom KL5M-foto2

Ліхтар Wisdom KL5M

0 грн

Ліхтар Wisdom KL5MS
Ліхтар Wisdom KL5MS-foto2
Ліхтар Wisdom KL5MS-foto3

Ліхтар Wisdom KL5MS

0 грн

Ліхтар Wisdom KL8M
Ліхтар Wisdom KL8M-foto2

Ліхтар Wisdom KL8M

0 грн

Ліхтар Wisdom KL8MS
Ліхтар Wisdom KL8MS-foto2
Ліхтар Wisdom KL8MS-foto3

Ліхтар Wisdom KL8MS

0 грн

Ліхтар Wisdom Lamp 3
Ліхтар Wisdom Lamp 3-foto2

Ліхтар Wisdom Lamp 3

0 грн

Ліхтар Wisdom Lamp 4
Ліхтар Wisdom Lamp 4-foto2

Ліхтар Wisdom Lamp 4

3 950 грн

Мобільна освітлювальна установка «ВЕЖА»   EL (5) 600S на одній рамі з генератором
Налобний ліхтар 140 лм, FREEQ чорний
Налобний ліхтар 140 лм, FREEQ чорний-foto2
Налобний ліхтар 140 лм, FREEQ чорний-foto3
Показано з 1 по 16 із 51 (всього 4 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту