(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Santi

Гумові рукавички (сірі) Santi
Кабель Santi E / O Cord для поверхневого підключення електрообігріву
Клапан поддува SANTI Thermovalve Apeks
Силіконові Ручні Манжети Santi
Силіконова Шейная Манжета Santi
Сухий костюм Santi E.Motion Plus
Сухий костюм Santi E.Motion Plus-foto2
Сухий костюм Santi E.Motion Plus-foto3
Сухий костюм Santi E.Motion Plus-foto4
Сухий костюм Santi Silver Moon
Сухий костюм Santi Silver Moon-foto2
Сухий костюм Santi Silver Moon-foto3
Утеплювач Santi Flex 80
Утеплювач Santi Flex 80-foto2
Утеплювач Santi Flex 80-foto3

Утеплювач Santi Flex 80

0 грн

Утеплювач Santi Summer Standart
Утеплювач з електрообігрівом Extreme BZ400 Heated
Утеплювач з електрообігрівом Extreme BZ400 Heated-foto2
Утеплювачі шкарпетки Santi Primaloft
Шолом Santi Hood '11
Шолом Santi Hood '11-foto2

Шолом Santi Hood '11

0 грн

Шолом Santi Hood '7
Шолом Santi Hood '7-foto2

Шолом Santi Hood '7

0 грн

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)
Santi
При зануренні під воду велике значення має якість спорядження водолаза. Воно повинно бути безумовним. Найменший збій в роботі, і під загрозу можуть бути поставлені не тільки комфорт дайвера, але і його життя. Вибирайте краще з того, що є на ринку. Продукція Santi - один з відповідних варіантів. Придбати оригінальні товари від цього виробника можна на нашому сайті.

Переваги товарів для нирців Santi

 1. Широкий асортимент. Виробник подбав про те, щоб повністю забезпечити дайвера всім необхідним. Знайдуться товари як для любителів, так і для професіоналів.
 2. Висока якість. Воно контролюється на всіх етапах виробництва. Завдяки цьому, обладнання повністю відповідає всім світовим стандартам. Це підтверджують відповідні сертифікати.
 3. Зручність. Більшість дайверів визнають, що товари Санті - одні з найбільш комфортних, практичних і водночас простих у використанні. А це відіграє важливу роль під час занурення.
 4. Надійність. Матеріали і комплектуючі, які використовуються в процесі виробництва, а також - сучасне обладнання і технології, дають прекрасний результат. Все працює безвідмовно, забезпечуючи повну безпеку під час занурень.
 5. Естетичність. Продукція славиться не тільки своїми фізико-технічними, але і естетичними характеристиками. Їм теж приділяється велика увага. Кожен товар служить бездоганно і виглядає ідеально.
Таким чином, продукцію для дайвінгу Санті можна використовувати під час підводних занурень абсолютно будь-який, навіть самої високої, складності. Не дарма цього бренду довіряють тисячі аквалангістів по всьому світу, включаючи і нашу країну.

Асортимент продукції Santi

Вибирати є з чого. У числі найбільш затребуваних позицій знаходяться:

 • кабелі поверхневого підключення електрообігріву;
 • клапани піддуву;
 • ручні і шийні манжети;
 • рукавички, шоломи і шкарпетки;
 • сухі костюми, утеплювачі і так далі.
 • Якщо вам знадобиться допомога в процесі вибору товарів для дайвінгу бренду Santi, ми з радістю її надамо. Наша компанія давно займається реалізацією продукції даної марки, тому ми знаємо її бездоганно, і можемо надати кваліфіковану консультацію.
Наші переваги

У нас можна придбати оригінальні товари для підводного занурення марки Santi за приємною ціною. На кожну покупку надається офіційна гарантія. Вся продукція сертифікована. Санті - всесвітньо відомий польський бренд, який користується попитом в десятках країн, в тому числі в Америці, Європі, Азії. Це хороший вибір!


Підписка на новини:

markerВідкрити карту