(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

SICOR пожежні каски

Каска пожежного Sicor EOM

Каска пожежного Sicor EOM

9 000 грн

Каска пожежного Sicor VFR-EVO
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
SICOR пожежні каски

Найбільший світовий виробник SICOR займає домінуюче становище серед інших компаній стосовно інноваційних технологій виробництва. Політика, якої дотримується компанія - зосередитися на турботі про клієнтів, створюючи якісні, інноваційні, довговічні і надійні вироби.

 З початку заснування бренд активно розвивається за рахунок:

  • Міжнародного співробітництва.
  • Технологічних інновацій.

Високої якості виконання своїх зобов'язань, щоб вимоги кінцевого споживача були задоволені на всі 100%.

 Протягом багатьох років компанія проводила різноманітні дослідження. І все це дозволило модернізувати технології виробничих процесів. У підсумку - компанія поліпшила якість виробленої продукції, а також розширило асортимент, в числі якого і каски для пожежних. Вони виконані в сучасному дизайнерському рішенні і при цьому надійно захищають свого користувача. Основа корпусу - композиційні матеріали. Сама каска оснащена прогумованої окантовкою, що гарантує найвищу захист щік і носа. А форма з конструктивними особливостями є гарантом розсіювання, а також перерозподілу енергії під час ударів. Це справжнє італійське якість.

 Вся продукція проходить суворе обов'язкове тестування і відрізняється не тільки стильним дизайнерським рішенням, але ще і високими експлуатаційними характеристиками, а також простотою обслуговування. Кожен товар даного бренду працює на благо кінцевого споживача. А поєднання сучасних технологій і високоякісних матеріалів забезпечує безперебійну роботу протягом дуже довгого часу.Підписка на новини:

markerВідкрити карту