(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Ласти з відкритою п'ятою

У категорії водолазного обладнання, пристосування і аксесуарів ласти з відкритою п'ятою займають особливе місце. Стабільно високий попит на них пояснюється декількома факторами. Перший - доступна вартість на багато моделей. Купити ласти з відкритою п'ятою можна дешевше, ніж із закритою, в більшості випадків. Другий - зручність експлуатації. Розмір калоші може регулюватися спеціальним ремінцем. По-суті, одну й ту ж пару ласт може використовувати і та людина, яка має 39 розмір ноги, і той, у якого розмір ступні - 42.
 
З цієї причини ласти з відкритою п'ятою для підводного плавання користуються високою популярністю. Під час весняно-літнього періоду попит на них зростає в кілька разів. Хоча в цілому спостерігається він цілий рік. Восени і взимку, як правило, ціна на ласти з відкритою п'ятою в Україні знижується. У сезон відпусток вона може бути вище.

Завжди затребувані ласти з відкритою п'ятою для пірнання у оптових покупців. Їх охоче купують з метою реалізації через роздрібні торгові точки. Ми напряму працюємо з офіційними постачальниками, тому маємо можливість пропонувати дуже вигідні оптові і роздрібні ціни для всіх своїх клієнтів.

Будьте уважні! Устаткування для дайвінгу, в тому числі і ласти з відкритою п'ятою, має бути надійним і якісним. Від цього нерідко залежить здоров'я і життя водолаза. Тому намагайтеся використовувати товари тільки від відомих виробників з хорошою репутацією. Купуючи низькопробні ласти, ви сильно ризикуєте!

Де купити хороші ласти з відкритою п'ятою для пірнання


Наш магазин пропонує широкий асортимент товарів для підводного плавання за приємною вартістю. Але вигідні ціни - не єдине наша перевага! Про основні переваги співпраці з нами ви дізнаєтеся нижче.

  1. Ціни. Як вже було зазначено, довгострокове і взаємовигідне взаємодія зі світовими та вітчизняними виробниками і постачальниками дало свої результати. Ми пропонуємо одні з найдоступніших цін на ринку: як для оптових замовників, так і для роздрібних покупців.
  2. Асортимент. Ми прагнемо надавати своїм клієнтам максимально широкий вибір товарів у всіх категоріях. У категорії «Водолазна спорядження» у нас є: «Ласти з відкритою п'ятою», «Ласти із закритою п'ятою», а також - «Пружини». Кожна категорія представлена ​​великим вибором товарів.
  3. Якість. На полицях нашого магазину можна побачити тільки сертифіковане обладнання еталонної якості. На кожен товар є необхідні документи і сертифікати.
  4. Гарантія та сервіс. Ми чітко виконуємо всі сервісні та гарантійні зобов'язання, взяті на себе в момент продажу товару.
  5. Обслуговування. Прагнемо до кращих світових стандартів, надаючи сучасний сервіс. З радістю відповідаємо на будь-які тематичні питання клієнтів, допомагаємо з вибором і оформленням замовлень.
  6. висновок
«Відкрита п'ята» - відмінний варіант для дайверів. Найчастіше її вибирають любителі, а й професійні нирці не оминають цей товар стороною. Купити такі ласти можна дешевше, ніж «закриті». При цьому якість буде гарантовано як виробником, так і нашим магазином!
Показати весь опис
Ласти OMS Slipstream Monoprene
Ласти OMS Slipstream Monoprene-foto2
Ласти OMS Slipstream Monoprene-foto3
Ласти OMS Slipstream Monoprene-foto4
Ласти OMS Tribe
Ласти OMS Tribe-foto2
Ласти OMS Tribe-foto3
Ласти OMS Tribe-foto4
Ласти OMS Tribe-foto5

Ласти OMS Tribe

0 грн

Ласти Scubapro Dolphin Adult
Ласти Scubapro Dolphin Adult-foto2

Ласти Scubapro Dolphin Adult

0 грн

Ласти Scubapro Dolphin Kids
Ласти Scubapro Dolphin Kids-foto2

Ласти Scubapro Dolphin Kids

0 грн

Ласти Scubapro GO Travel

Ласти Scubapro GO Travel

0 грн

Ласти Scubapro Jet Fin Black

Ласти Scubapro Jet Fin Black

0 грн

Ласти Scubapro Jet Sport
Ласти Scubapro Jet Sport-foto2
Ласти Scubapro Jet Sport-foto3
Ласти Scubapro Jet Sport-foto4

Ласти Scubapro Jet Sport

0 грн

Ласти Scubapro Seawing Nova
Ласти Scubapro Seawing Nova-foto2

Ласти Scubapro Seawing Nova

0 грн

Ласти Scubapro Seawing Nova Gorilla Army Green
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту