(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Вуглекислотні станції перекачки

За допомогою порошкових зарядних станцій можна спорожняти, а також заряджати балони вогнегасників порошком з потрібною фільтрацією домішок і грудочок. Дані станції є абсолютно герметичними. Завдяки цьому і пересипання порошку проста в експлуатації, і чистота робочого місця при цьому ще дотримується.

 У доповненні варто відзначити і продуктивність станції. Вона залишається на високому рівні завдяки тому, що запірний клапан (під час спорожнення / заправці) автоматично регулюється.

 У компанії «ESG» крім порошкових, ви ще можете придбати і станції зарядки вуглекислотних вогнегасників під заправку рідкої двоокисом вуглецю. В даних станціях є клапан запору, міцний шланг високого тиску. Крім того вони оснащені сучасними сітчастими фільтрами, а також клапанами, які оберігають від підвищеного тиску.

Особливості вуглекислотних станцій перекачування

 Перезарядка і зарядка вогнегасника потрібна не тільки в тому випадку, коли устаткування використовувалося за призначенням, але ще і в тих випадках, коли минув час, передбачений правилами експлуатації. І тільки з таким підходом можна бути кожен раз у всеозброєнні, маючи безперебійний вогнегасник, який забезпечить ідеальний захист в разі надзвичайної ситуації.

На даний момент особливою популярністю користуються вуглекислотні вогнегасники. Але як їх зарядити? Це завдання під силу станції зарядки вуглекислотних вогнегасників. Дані пристрої перекачують вуглекислий газ тільки в рідкому стані. А ось перекачувати вуглекислоту в газоподібному стані дана станція не зможе.

 Ці станції гарантую точне зважування балонів (причому мова йде як про порожні, так і про наповнених). Завдяки надійній конструкції в заправляється балон сторонні речовини точно не потраплять. Масло у внутрішню частину балона потрапити також ніяк не може. Корпус з насосним блоком зроблені з нержавіючої сталі. Крім того дані станції оснащені ще і системами безпеки, які служать відмінним захистом в тому випадку, якщо раптово підвищиться робочий тиск. Як тільки тиск досягає критичної позначки, тут же відбувається скидання вуглекислого газу за допомогою розривної мембрани.

Переваги даних агрегатів

  •  Вуглекислотні станції перекачки володіють цілим спектром переваг:
  • Зносостійкість і надійністю. Вони забезпечать безперебійну роботу як мінімум 15 років.
  • Безпекою. Оснащені захистом від аварійного підвищення тиску.
  • Точним заповненням балонів. Завдяки системі контролю балони будуть наповнюватися точно і строго за вагою. Як тільки буде досягнута встановлена ​​вага, пристрій сам відключиться.
  • Швидкістю наповнення балонів.
  • Простотою обслуговування. Для заправки просто необхідно підключення станції до резервуару, а також задати потрібні параметри роботи.
  • Завдяки використанню корозійно-стійких і нержавіючих сталей матеріал станції ніякого впливу на якість заправляється вуглекислоти не робить.
 Купити вуглекислотні заправні станції ви можете в компанії «ESG», причому за доступною ціною і високої якості.
Показати весь опис
Вуглекислотна наповнювальна станція 99D/1 (Італія)
Вуглекислотна наповнювальна станція 99D/1 (Італія)-foto2
Наповнювач вуглекислого газу CFA 1D
Наповнювач вуглекислого газу CFA Soda
Наповнювач вуглекислого газу CTA 640
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA Basic
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA Mobil
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA-5
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA 5-1W / CFA 5-2W
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA-1
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA-3
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA-4
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту