(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Вуглекислотні станції перекачки

За допомогою порошкових зарядних станцій можна спорожняти, а також заряджати балони вогнегасників порошком з потрібною фільтрацією домішок і грудочок. Дані станції є абсолютно герметичними. Завдяки цьому і пересипання порошку проста в експлуатації, і чистота робочого місця при цьому ще дотримується.

 У доповненні варто відзначити і продуктивність станції. Вона залишається на високому рівні завдяки тому, що запірний клапан (під час спорожнення / заправці) автоматично регулюється.

 У компанії «ESG» крім порошкових, ви ще можете придбати і станції зарядки вуглекислотних вогнегасників під заправку рідкої двоокисом вуглецю. В даних станціях є клапан запору, міцний шланг високого тиску. Крім того вони оснащені сучасними сітчастими фільтрами, а також клапанами, які оберігають від підвищеного тиску.

Особливості вуглекислотних станцій перекачування

 Перезарядка і зарядка вогнегасника потрібна не тільки в тому випадку, коли устаткування використовувалося за призначенням, але ще і в тих випадках, коли минув час, передбачений правилами експлуатації. І тільки з таким підходом можна бути кожен раз у всеозброєнні, маючи безперебійний вогнегасник, який забезпечить ідеальний захист в разі надзвичайної ситуації.

На даний момент особливою популярністю користуються вуглекислотні вогнегасники. Але як їх зарядити? Це завдання під силу станції зарядки вуглекислотних вогнегасників. Дані пристрої перекачують вуглекислий газ тільки в рідкому стані. А ось перекачувати вуглекислоту в газоподібному стані дана станція не зможе.

 Ці станції гарантую точне зважування балонів (причому мова йде як про порожні, так і про наповнених). Завдяки надійній конструкції в заправляється балон сторонні речовини точно не потраплять. Масло у внутрішню частину балона потрапити також ніяк не може. Корпус з насосним блоком зроблені з нержавіючої сталі. Крім того дані станції оснащені ще і системами безпеки, які служать відмінним захистом в тому випадку, якщо раптово підвищиться робочий тиск. Як тільки тиск досягає критичної позначки, тут же відбувається скидання вуглекислого газу за допомогою розривної мембрани.

Переваги даних агрегатів

  •  Вуглекислотні станції перекачки володіють цілим спектром переваг:
  • Зносостійкість і надійністю. Вони забезпечать безперебійну роботу як мінімум 15 років.
  • Безпекою. Оснащені захистом від аварійного підвищення тиску.
  • Точним заповненням балонів. Завдяки системі контролю балони будуть наповнюватися точно і строго за вагою. Як тільки буде досягнута встановлена ​​вага, пристрій сам відключиться.
  • Швидкістю наповнення балонів.
  • Простотою обслуговування. Для заправки просто необхідно підключення станції до резервуару, а також задати потрібні параметри роботи.
  • Завдяки використанню корозійно-стійких і нержавіючих сталей матеріал станції ніякого впливу на якість заправляється вуглекислоти не робить.
 Купити вуглекислотні заправні станції ви можете в компанії «ESG», причому за доступною ціною і високої якості.
Показати весь опис
Вуглекислотна наповнювальна станція 99D/1 (Італія)
Вуглекислотна наповнювальна станція 99D/1 (Італія)-foto2
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA Basic
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA Mobil
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA-5
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA 5-1W / CFA 5-2W
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA-1
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA-3
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA-4
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини: