(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Обладнання для обслуговування вогнегасників та балонів

Хладонові (фреонові), порошкові і вуглекислотні вогнегасники - одні з перших найважливіших інструментів в боротьбі із загорянням. Завдяки цим вогнегасників в самий перші моменти, поки все не переросло в пожежу, локалізуються і гасяться загоряння.

 Але щоб вогнегасники спрацьовували в необхідний момент і не відмовляли, вони в обов'язковому порядку повинні періодично проходити обслуговування. І, перш за все, мова йде про їх перезарядки. Адже без здійснення даної процедури вогнегасник просто не спрацює належним чином або відмовить в найпотрібніший момент.

Де придбати обладнання для обслуговування балонів і вогнегасників

 У компанії «ESG» ви можете придбати все необхідне обладнання для перезарядки вогнегасників, причому по доступному цінового сегменту і з високими технічними характеристиками. Адже без спеціального обладнання перезарядка просто неможлива.

 Адже дуже важливо, щоб в разі загоряння вогнегасник спрацював тут же і при цьому з конкретною потужністю, оскільки від цього всього буде прямо залежати результативність гасіння пожежі.

 У каталозі компанії «ESG» представлені:

  • Вуглекислотні станції перекачки.
  • Порошкові зарядні станції вогнегасників.
  • А також фреонова заправна станція.

 Відповідно всіх технічних характеристик встановленим нормам можете не сумніватися. Придбавши дане устаткування, ви можете бути впевнені в тому, що ваші вогнегасники надійні і працездатні.

 Як показують статистичні дані, що знаходиться в справному стані вогнегасник є практичним засобом, що допомагає аварійним та рятувальним службам захистити майно від полум'я і врятувати життя людей, які перебувають в будівлі, де сталося загоряння. Однак в разі несправності вогнегасника, в критичних обставинах він не тільки не допоможе, але і ще посилить паніку.

 І щоб мінімізувати ризики, щодо несправності вогнегасних засобів, відповідно до чинного законодавства, а також стандартами пожежної безпеки, на регулярній основі повинна здійснюватися їх перевірка разом з обслуговуванням. При цьому обслуговування є обов'язковою процедурою, яка спрямована на забезпечення безпеки людей, що знаходяться в осередку загоряння.

експлуатаційні терміни

 У всіх вогнегасників є гарантійний термін, від якого залежить його цілісність, а також практичність. І якщо систематично здійснювати обслуговування, тоді вогнегасник буде працювати безперебійно. Після того як його експлуатаційний термін закінчиться, необхідно в обов'язковому порядку здійснити його перезарядку і термін експлуатації знову буде продовжений.

 І як показує практика, в разі своєчасного обслуговування дані кошти врятують людські життя, а також майно і дороге устаткування на підприємствах.

Чому варто довіряти компанії «ESG»

 З компанією «ESG» ви будете впевнені в якості, а головне безпечно придбаного устаткування. Всі представлені товари відрізняються високою якістю.

 Купівля обладнання в «ESG» дасть вам можливість з мінімальними витратами провести комплектацію різноманітних систем пожежогасіння належним чином -, вони будуть повністю відповідати своїм прямим призначенням і відповідно допомагати в попередженні пожеж, а також ліквідації надзвичайних ситуацій.

 Пожежна безпека - понад усе. «ESG» довіряють значна більшість замовників, і ви можете переконатися в цьому самі.

Показати весь опис
PSM MINI Basic Мобільна станція для зарядки порошкових огнетушителей
Вуглекислотна наповнювальна станція 99D/1 (Італія)
Вуглекислотна наповнювальна станція 99D/1 (Італія)-foto2
Наповнювач вуглекислого газу CFA 1D
Наповнювач вуглекислого газу CFA Soda
Наповнювач вуглекислого газу CTA 640
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA Basic
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA Mobil
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA-5
Фреонова заправна станція RGT5 (Італія)
PSM Junior N Мобільна станція для зарядки порошкових вогнегасників
PSM Junior Мобільна станція для зарядки порошкових вогнегасників
PSM Compact Мобільна високопродуктивна станція для зарядки порошкових вогнегасників
PSM Economic Мобільна станція для зарядки порошкових вогнегасників
Мобільна станція для зарядки порошкових вогнегасників PSM Jumbo
Мобільна станція для зарядки порошкових вогнегасників PSM Power
Порошкова зарядна станція TOTEM E
Показано з 1 по 16 із 22 (всього 2 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту