Тільки сертифіковане обладнання

ZHT Group

Плаваюча усмоктувальна сітка AMPHIBIO MAXI
Плаваюча усмоктувальна сітка AMPHIBIO MAXI-foto2
Плаваюча усмоктувальна сітка AMPHIBIO MINI
Плаваюча усмоктувальна сітка AMPHIBIO MINI-foto2
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 1200
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 1300
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 1500
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 2400
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 800
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)
ZHT Group
Сучасні технології розвиваються стрімкими темпами. Це відбувається щодня, щогодини і щомиті. Кожен новий день в світ виходять високотехнологічні новинки, які роблять життя простого обивателя комфортної і розміреним, без будь-яких негативних наслідків для існування. Також з'являються інноваційні новинки в сфері обладнання, яке не тільки полегшує життя, але і рятує її в критичних ситуаціях.

Продукція ZHT Group

 Ультрасучасні технології дозволяють вдосконалювати, здавалося б, прості прилади. Ось лише кілька допоміжних виробів, реально допомагають людям уникнути негативних наслідків при глобальних аваріях і катастрофах:

  • Портативна плаваюча помпа. Це (продумане до дрібниць) виріб, в першу чергу, призначений для своєчасної відкачування паводкових вод з будь-якого (навіть важкодоступного) місця - як всередині будівель і приміщень, так і за межами оних. В основній своїй масі дане спеціалізоване обладнання застосовується пожежними розрахунками (командами) в критичних (надзвичайних) умовах. Такий насос може без особливих проблем перекачати забруднену воду з досить значними твердими частинками (до 15 мм). Також присутня унікальна можливість роботи без наявності рідини (так би мовити «сухий хід»). Відмінне поєднання надійності та максимальної продуктивності.
  • Плаваючі усмоктувальні сітки. Не завжди насосні установки, які розташовуються на пожежних автомобілях, мають можливість впоратися з забрудненими водами через наявність в них шматків глини, щебеню, бруду ну просто величезних розмірів. Саме в подібного роду ситуаціях на допомогу пожежним розрахункам приходять плаваючі усмоктувальні сітки. Ці пристосування вже ні один раз довели свою 100% ефективність на важкодоступних ділянках робіт. Сітка здатна перешкоджати попаданню в насоси значної частини бруду і сміття, які знаходяться в підвалах і водоймах, звідки найчастіше і відбувається забір рідин.
 Спеціалізоване обладнання ZHT Group вже не раз виявляло себе з найкращого боку. Саме тут поєднуються якісний підхід і повна безпека в рішеннях найскладніших проблематик, безпосередньо пов'язаних із врятуванням людських життів


Підписка на новини: