(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Медичне обладнання

Від нового коронавируса SARS-CoV-2 сколихнувся весь світ. Адже він підступний тим, що вражає легені і призводить до пневмонії. А це дуже серйозна патологія, продиктована гострою дихальною недостатністю (коли рівень кисню різко йде на спад). Тому в цій складній ситуації для обстеження, а також лікування пацієнтів з COVID-19 необхідно купити все необхідне медичне обладнання. Місця, обладнані для лікування хворих з даним захворюванням в обов'язковому порядку повинні бути оснащені:

  • Інфрачервоними безконтактними ручними термометрами.
  • Кисневими концентраторами.
  • Оксиметр.
  • Медичними масками.
  • Багатофункціональними моніторами стану пацієнтів.
  • Пульсоксиметрами.
 Постачальник медичного обладнання «ESG» забезпечить вас всім необхідним для оснащення медичних установ, а також організації умов праці.

Медичне обладнання в Україні


 Від повноти оснащення медустанови, а також якості буде повністю залежати не тільки рівень обслуговування, але ще і здоров'я знаходяться там пацієнтів. Магазин медичного обладнання «ESG» готовий забезпечити вас усім якісним оснащенням для активної боротьби з пандемією.

 Пульсоксиметри - це відмінні помічники при COVID. Вони дозволяють вимірювати рівень кисню, а також пульс. Даний прилад нагадує годинник, який кріпиться на зап'ясті. Показання він видає в лічені секунди. Дана процедура не заподіє ніякого болю і до того ж вона абсолютна безпечна. Так що їх можуть використовувати люди абсолютно будь-якої вікової категорії.

 Основна функція кисневих концентраторів - виробляти кисень в концентрованому вигляді. Функціонування даного приладу здійснюється за допомогою абсорбції, коли відбувається повне відділення азоту від кисню. До допомоги даного обладнання вдаються в тих випадках, коли людині поставлений діагноз - пневмонія на фоні зараження коронавирусной інфекцією. Цей прилад нормалізує рівень кисню і стан хворого помітно поліпшується.

 Інфрачервоні безконтактні термометри дозволяють просто, зручно і головне - точно визначати температуру тіла. Вимірювання можна проводити на будь-якій частині особи без безпосереднього фізичного контакту.

 Багатофункціональні монітори стану пацієнтів - це інноваційні високотехнологічні пристрої, що дозволяють реєструвати стан спостережуваного хворого, складати графіки / звіти.

 Маски дозволяють захистити від проникнення в організм вірусу, перешкоджаючи його подальшого поширення.

 Під час активної боротьби з пандемією питання індивідуального захисту, а також профілактики цієї недуги стоять дуже гостро. Щоб забезпечити максимальну безпеку, а також лікування пацієнтів необхідно в обов'язковому порядку придбати медичне обладнання в Києві. Всі представлені товари в «ESG» мають сертифікати якості. Устаткування може бути використано в лікувальних установах різного рівня. Адже в ситуації, що склалася вкрай важливо провести достовірну діагностику, мінімізувати можливі ускладнення і успішно лікувати пацієнтів.
Показати весь опис
   Шийний комірець OB, розмір 0, рожевого кольору Boscarol
 Рюкзак для невідкладної допомоги VIPER
 Рюкзак для невідкладної допомоги VIPER-foto2
 Рюкзак для невідкладної допомоги VIPER-foto3
 Рюкзак для невідкладної допомоги VIPER-foto4
 Транспортне покривало для пацієнта OB з 8 ручками Boscarol
VC-2000 Центральна станція на 9 мониторов
Іммобілізаційні ремені з сумкою Boscarol
Автоматичний зовнішній дефібрилятор Powerheart AED G5 Trainer
Автоматичний зовнішній дефібрилятор Powerheart AED G5 Trainer-foto2
Алюмінієвий кейс для екстреної медичної допомоги Типу A
Алюмінієвий кейс для екстреної медичної допомоги Типу A-foto2
Анатомічна подушка для медичних нош Boscarol
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 1000
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 1200
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 1200
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 1200 -foto2
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 700
Вакуумна шина для ніг Boscarol, 108см
Вакуумна шина для ноги Boscarol
Вакуумна шина для передпліччя Boscarol
Вакуумна шина для руки Boscarol
Показано з 1 по 16 із 133 (всього 9 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту