(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Медичне обладнання

Від нового коронавируса SARS-CoV-2 сколихнувся весь світ. Адже він підступний тим, що вражає легені і призводить до пневмонії. А це дуже серйозна патологія, продиктована гострою дихальною недостатністю (коли рівень кисню різко йде на спад). Тому в цій складній ситуації для обстеження, а також лікування пацієнтів з COVID-19 необхідно купити все необхідне медичне обладнання. Місця, обладнані для лікування хворих з даним захворюванням в обов'язковому порядку повинні бути оснащені:

  • Інфрачервоними безконтактними ручними термометрами.
  • Кисневими концентраторами.
  • Оксиметр.
  • Медичними масками.
  • Багатофункціональними моніторами стану пацієнтів.
  • Пульсоксиметрами.
 Постачальник медичного обладнання «ESG» забезпечить вас всім необхідним для оснащення медичних установ, а також організації умов праці.

Медичне обладнання в Україні


 Від повноти оснащення медустанови, а також якості буде повністю залежати не тільки рівень обслуговування, але ще і здоров'я знаходяться там пацієнтів. Магазин медичного обладнання «ESG» готовий забезпечити вас усім якісним оснащенням для активної боротьби з пандемією.

 Пульсоксиметри - це відмінні помічники при COVID. Вони дозволяють вимірювати рівень кисню, а також пульс. Даний прилад нагадує годинник, який кріпиться на зап'ясті. Показання він видає в лічені секунди. Дана процедура не заподіє ніякого болю і до того ж вона абсолютна безпечна. Так що їх можуть використовувати люди абсолютно будь-якої вікової категорії.

 Основна функція кисневих концентраторів - виробляти кисень в концентрованому вигляді. Функціонування даного приладу здійснюється за допомогою абсорбції, коли відбувається повне відділення азоту від кисню. До допомоги даного обладнання вдаються в тих випадках, коли людині поставлений діагноз - пневмонія на фоні зараження коронавирусной інфекцією. Цей прилад нормалізує рівень кисню і стан хворого помітно поліпшується.

 Інфрачервоні безконтактні термометри дозволяють просто, зручно і головне - точно визначати температуру тіла. Вимірювання можна проводити на будь-якій частині особи без безпосереднього фізичного контакту.

 Багатофункціональні монітори стану пацієнтів - це інноваційні високотехнологічні пристрої, що дозволяють реєструвати стан спостережуваного хворого, складати графіки / звіти.

 Маски дозволяють захистити від проникнення в організм вірусу, перешкоджаючи його подальшого поширення.

 Під час активної боротьби з пандемією питання індивідуального захисту, а також профілактики цієї недуги стоять дуже гостро. Щоб забезпечити максимальну безпеку, а також лікування пацієнтів необхідно в обов'язковому порядку придбати медичне обладнання в Києві. Всі представлені товари в «ESG» мають сертифікати якості. Устаткування може бути використано в лікувальних установах різного рівня. Адже в ситуації, що склалася вкрай важливо провести достовірну діагностику, мінімізувати можливі ускладнення і успішно лікувати пацієнтів.
Показати весь опис
   Шийний комірець OB, розмір 0, рожевого кольору Boscarol
 Рюкзак для невідкладної допомоги VIPER
 Рюкзак для невідкладної допомоги VIPER-foto2
 Рюкзак для невідкладної допомоги VIPER-foto3
 Рюкзак для невідкладної допомоги VIPER-foto4
 Транспортне покривало для пацієнта OB з 8 ручками Boscarol
VC-2000 Центральна станція на 9 мониторов
Іммобілізаційні ремені з сумкою Boscarol
Автоматичний зовнішній дефібрилятор Powerheart AED G5 Trainer
Автоматичний зовнішній дефібрилятор Powerheart AED G5 Trainer-foto2
Алюмінієвий кейс для екстреної медичної допомоги Типу A
Алюмінієвий кейс для екстреної медичної допомоги Типу A-foto2
Анатомічна подушка для медичних нош Boscarol
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 1000
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 1200
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 1200 -foto2
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 1200
Багатофункціональний монітор пацієнта VP 700
Вакуумна шина для ніг Boscarol, 108см
Вакуумна шина для ноги Boscarol
Вакуумна шина для передпліччя Boscarol
Вакуумна шина для руки Boscarol
Показано з 1 по 16 із 133 (всього 9 сторінок)


Підписка на новини: