Тільки сертифіковане обладнання

Аварійне обладнання

Спеціальне аварійно-рятувальне обладнання використовується в тих випадках, коли необхідно провести розтин або розбір будівельної конструкції, віконних, а також дверних прорізів, забезпечити безпечне вилучення постраждалого людини з автотранспортного засобу під час ДТП або з-під уламків обвалення будинку. На даний момент величезний попит на гідравлічне аварійно-рятувальне обладнання МНС України. У комплекти часто включені:

  • Гідроклини (являють собою жорстко Сполучені вузли та агрегати, а оскільки відсутні роз'ємні з'єднання поряд з гнучкими трубопроводами, це дозволяє зменшити час підготовки до роботи, надаючи можливість здійснювати операцію одній людині).
  • Гідроциліндри широкого застосування.
  • Розжим (в порівнянні з домкратами дані пристосування починають розсунення з маленьких зазорів).
  • Домкрати (їх головне призначення - стабілізація пошкодженого транспортного засобу).
  • Різаки (їх головне завдання - різка різноманітних поверхонь кузова автотранспортного засобу).

 Все перераховане вище обладнання виготовлено провідною іноземною фірмою Холматро. Це лідируючий виробник високоякісного та інноваційного оснащення. Аварійно-рятувальне обладнання та інструменти допомагають у здійснення рятувальних операцій, спрямованих на гасіння пожежі, а також ліквідацію стихійного лиха. При цьому інструменти можна поділити на дві групи:

  • Перша група включає пристосування, основне призначення яких - різання конструкцій з металу (листи, арматура, профілю, куточки і багато іншого).
  • До другої групи входить обладнання, основне призначення яких - раздвигание або підйом різного роду деталей, зокрема і розширення вузьких отворів.

 Так що, якщо автотранспортний засіб потрапило в ДТП, без обладнання для аварійного розтину автомобіля просто не обійтися. Саме воно дозволяє якомога швидше і безпечно витягти постраждалого для надання йому допомоги.

 У «ESG» ви зможете придбати аварійно-рятувальну техніку та обладнання, а також аварійне бурове обладнання. Всі ці спеціальні засоби, які застосовуються рятувальним підрозділом дозволять попередити і ліквідувати НС, рятує життя багатьох людей.

Показати весь опис


Підписка на новини: