(097) 566-27-80

Тільки сертифіковане обладнання

Маски / трубки

Обладнання та аксесуари для дайвінгу завжди користуються високим попитом. Ринок пропонує різні варіанти таких товарів. Але вибрати в Україні дійсно якісні серед них, як, наприклад, маски з трубками, не так вже й просто. Купити оригінальні сертифіковані товари для пірнання (не тільки маски з трубками, а й багато інших) ви можете в нашому магазині. Для цього потрібно зайти у відповідний розділ нашого сайту, вибрати потрібні товари в необхідній кількості та оформити замовлення.

Переваги роботи з нами:

 • дуже вигідні оптові ціни на маски з трубками;
 • гарантія якості водолазних аксесуарів та обладнання, куплених в нашому магазині (всі товари мають сертифікати);
 • широкий асортимент, який регулярно оновлюється і поповнюється новими пропозиціями;
 • виконання нашим магазином всіх гарантійних зобов'язань і здійснення сервісного обслуговування;
 • кваліфікована служба клієнтської підтримки, яка відповість на питання і допоможе у вирішенні тих чи інших проблем, якщо вони виникнуть на етапі вибору товару, оформлення замовлення і так далі!
Наші постачальники

Ми пропонуємо всім своїм покупцям водолазне обладнання для підводного плавання, в тому числі маски з трубками, тільки від перевірених і надійних постачальників. Це дозволяє формувати доступні ціни на всі позиції і гарантувати високу якість всіх товарів, які є в нашому асортименті.

Вкладаючи гроші в маски з трубками для дайвінгу, або купуючи їх для себе, ви можете бути на 100% впевнені в тому, що отримаєте кращі товари від світових або вітчизняних виробників за доступною ціною.

Відповідність наших товарів вітчизняним і світовим стандартам безпеки

На всі позиції є необхідні документи, в тому числі і сертифікати. Ми дуже ретельно стежимо за їх якістю. Якщо ви купуєте обладнання з метою подальшої його реалізації, можете сміливо пропонувати його своїм покупцям. Адже воно сучасне, ефективне і абсолютно безпечне.

Головні вимоги до сучасних маскам для пірнання:
 • жорсткий ободок ілюмінатора;
 • еластичний і надійний ремінець кріплення;
 • м'який і зручний корпус, щільно прилягає до тіла (виготовлений з силікону або спеціальної гуми);
 • ударостійке і світлопрозоре скло ілюмінатора

Вимоги до трубок для дайвінгу:

 • надійне кріплення і стійка до механічного впливу конструкція;
 • зручні м'які загубники (в більшості випадків - з силікону);
 • відповідний діаметр трубки і її довжина.
Крім основних вимог, існують і другорядні. Наприклад: естетичний зовнішній вигляд, екологічний склад матеріалів, які були використані в процесі виготовлення, і так далі. Наші товари повністю відповідають їм, володіючи чудовими естетичними властивостями і необхідними фізико-технічними характеристиками.

Будемо раді бачити вас в нашому магазині. Відповімо на будь-які тематичні питання, допоможемо вибрати і замовити. Проконсультуємо з приводу сервісного і гарантійного обслуговування. Звертайтеся. Залишитеся задоволені якістю товарів і сервісом!
Показати весь опис


Підписка на новини: