Тільки сертифіковане обладнання

Аварійно-рятувальне обладнання для літаків Kunz

 Компанія «ESG» здійснює поставки сучасного обладнання для аеропортів Kunz. Весь пропонований асортимент оснащення характеризується високими технічними характеристиками. Крім того всі аварійно-рятувальне обладнання зроблено з високоміцних матеріалів, що гарантує збереження високої якості всіх комплектуючих протягом тривалого часу.

 А адже надійне оснащення - це, перш за все, необхідність для підтримки готовності усунення НС на високому рівні. Всі аварійно-рятувальне обладнання відповідає вимогам безпеки.

Що входить в комплект аварійно-рятувального обладнання Kunz

 Забезпечити безпеку та безперебійність польотів - ось головний пріоритет аварійно-рятувальних служб аеропортів. Представлене компанією «ESG» новітнє аварійно-рятувальне оснащення мінімізує час закриття аеропорту після авіаційних подій, а також зменшить в рази ймовірність додаткових ушкоджень авіалайнера в процесі його евакуації. Тому кожен аеропорт повинен бути оснащений усім необхідним обладнанням, зокрема:

  • Комплектами для буксирування повітряного судна в разі аварійної ситуації. Буксирування здійснюється за допомогою тягача.
  • Системою пневмотканевих підйомників. За допомогою такого обладнання полегшується підйом повітряного судна, яке викотилося за межі злітно-посадочної смуги і підйом літака, якщо не стався випуск шасі.
  • Комплектом підйомних строп. Швидкий спосіб для евакуації повітряного судна, якщо сталося пошкодження стійок шасі - це саме застосування підйомних строп. Крім цього дане оснащення використовується ще в якості страховки літака, коли здійснюється його підняття за допомогою пневмотканевих підйомників або домкрата.
  • Аварійної візком. Якщо пошкоджуються стійки шасі або спускаються шини, то для легкої і швидкої евакуації повітряного судна необхідно саме дане обладнання.
  • Аварійним трейлером. Практично в 90% авіаційних подій пошкоджується одна зі стійок шасі. Це може статися безпосередньо і на злітно-посадковій смузі, і поряд з нею. І подібна подія серйозно позначиться на розкладі руху авіалайнерів. В цьому випадку ніяк не обійтися без аварійного трейлера.

 Це не всі аварійно-рятувальне обладнання, яке пропонує компанія «ESG». Але однозначно можна сказати, що без даного оснащення дозволити аварійну ситуацію точно не вдасться.

Показати весь опис
KUNZ RLB система пневмотканевих підйомників
KUNZ Trakmat - мати для укладання на грунт
KUNZ аварійнbq візок вантажопідйомністю 90 тонн
Kunz аварійний компресор

Kunz аварійний компресор

0 грн.

KUNZ Аварійний трейлер

KUNZ Аварійний трейлер

0 грн.

Kunz елементи для зміцнення грунту K110
KUNZ комплект для аварійної буксирування літака (від 20 до 80 тонн)
Буксирувальне водило для літаків А318/319/320/321
Комплект строп KUNZ для евакуації літака
Мати для підсилення грунту

Мати для підсилення грунту

9 999 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини: