(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Аварійно-рятувальне обладнання для літаків Kunz

 Компанія «ESG» здійснює поставки сучасного обладнання для аеропортів Kunz. Весь пропонований асортимент оснащення характеризується високими технічними характеристиками. Крім того всі аварійно-рятувальне обладнання зроблено з високоміцних матеріалів, що гарантує збереження високої якості всіх комплектуючих протягом тривалого часу.

 А адже надійне оснащення - це, перш за все, необхідність для підтримки готовності усунення НС на високому рівні. Всі аварійно-рятувальне обладнання відповідає вимогам безпеки.

Що входить в комплект аварійно-рятувального обладнання Kunz

 Забезпечити безпеку та безперебійність польотів - ось головний пріоритет аварійно-рятувальних служб аеропортів. Представлене компанією «ESG» новітнє аварійно-рятувальне оснащення мінімізує час закриття аеропорту після авіаційних подій, а також зменшить в рази ймовірність додаткових ушкоджень авіалайнера в процесі його евакуації. Тому кожен аеропорт повинен бути оснащений усім необхідним обладнанням, зокрема:

  • Комплектами для буксирування повітряного судна в разі аварійної ситуації. Буксирування здійснюється за допомогою тягача.
  • Системою пневмотканевих підйомників. За допомогою такого обладнання полегшується підйом повітряного судна, яке викотилося за межі злітно-посадочної смуги і підйом літака, якщо не стався випуск шасі.
  • Комплектом підйомних строп. Швидкий спосіб для евакуації повітряного судна, якщо сталося пошкодження стійок шасі - це саме застосування підйомних строп. Крім цього дане оснащення використовується ще в якості страховки літака, коли здійснюється його підняття за допомогою пневмотканевих підйомників або домкрата.
  • Аварійної візком. Якщо пошкоджуються стійки шасі або спускаються шини, то для легкої і швидкої евакуації повітряного судна необхідно саме дане обладнання.
  • Аварійним трейлером. Практично в 90% авіаційних подій пошкоджується одна зі стійок шасі. Це може статися безпосередньо і на злітно-посадковій смузі, і поряд з нею. І подібна подія серйозно позначиться на розкладі руху авіалайнерів. В цьому випадку ніяк не обійтися без аварійного трейлера.

 Це не всі аварійно-рятувальне обладнання, яке пропонує компанія «ESG». Але однозначно можна сказати, що без даного оснащення дозволити аварійну ситуацію точно не вдасться.

Показати весь опис
KUNZ RLB система пневмотканевих підйомників
KUNZ Trakmat - мати для укладання на грунт
KUNZ аварійнbq візок вантажопідйомністю 90 тонн
Kunz аварійний компресор
KUNZ Аварійний трейлер
Kunz елементи для зміцнення грунту K110
KUNZ комплект для аварійної буксирування літака (від 20 до 80 тонн)
Буксирувальне водило для літаків А318/319/320/321
Комплект строп KUNZ для евакуації літака
Мати для підсилення грунту
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту