Тільки сертифіковане обладнання

Балони для дайвінгу

Дайвінг визнається досить цікавим захопленням. Під час занурення в водні простори на великі відстані можна познайомитися з захоплюючим підводним світом і його мешканцями. Зробивши занурення один раз, в майбутньому вже просто не можна відмовитися від такої подорожі. І в цьому без спеціального спорядження не обійтися, особливо без балона. Ну а купить балон для дайвінгу ви можете в Україні, причому як алюмінієвий, так і сталевий.

Навіщо потрібно купить кисневий балон для дайвінгу


 Головне призначення цього спорядження - забезпечити вільне дихання дайвера під водою. Незважаючи на невеликі обсяги (10; 11,1 і 12 літрів) завдяки тому, що балони витримують величезну внутрішній тиск повітря (207, 300 BAR), знаходження аквалангіст під водою може варіюватися від години і більше.

 Балони повністю готові до застосування. Включають в комплект циліндр і вентиль. Вони мають захист від переповнення. Усередині вентиля є металева пластина. Якщо внутрішній тиск досягне позначки вище критичної (таке можливо у випадках переповнення, а також програвав і ударів) відбудеться розрив металевої пластини і повітря буде випущений з балона. Це відмінний захист резервуара від надлишку повітря.

різновиди балонів

 На сайті представлено таке обладнання для дайвінгу, як балон двох видів:

  • Алюмінієві. Такі балони менше стійкі до впливів механічного характеру, в силу чого стінки у них більш товщі. Устаткування утяжеляется, а внутрішній обсяг зменшується. Однак занурюватися з алюмінієвими балон набагато комфортніше в силу того, що відбувається рівномірне і СИММЕТРИЧНОЕ розподіл маси. Такі різновиди балонів найчастіше застосовують на навчальних курсах.
  • Сталеві. Що ж стосується їх плавучості, то вона нижче алюмінієвих балонів такого ж розміру. В силу цього для плавання необхідно менше число вантажу. Дані різновиди балонів підійдуть повним аквалангіст. Також таке обладнання підійде для занурений в сухих костюмах, коли навішаний на них інвентар. Сталевий балон для дайвінгу, ціна якого приємно дивує, має більшу міцність, що має ключове значення, коли мова йде про плавання в печерах з високою ймовірністю удару або дряпання резервуара.
Балони для дайвінгу будуть забезпечувати постійний приплив повітря в підводних умовах. А перебування нирець під водою буде комфортним і найголовніше - безпечним. Ну а подорожі в водні безодні стане просто заворожуюче.
Показати весь опис
Балон алюмінієвий S 80 (11.1 л) 207 Bar, Моно Вентиль O2 Clean, Сріблястий
NEW
Балон сталевий BTS 10 л, 300 Bar, Моно Вентиль, Башмак
NEW
Балон сталевий BTS 12 л, 300 Bar, Моно Вентиль, Башмак
NEW
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини: