(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Балони для дайвінгу

Дайвінг визнається досить цікавим захопленням. Під час занурення в водні простори на великі відстані можна познайомитися з захоплюючим підводним світом і його мешканцями. Зробивши занурення один раз, в майбутньому вже просто не можна відмовитися від такої подорожі. І в цьому без спеціального спорядження не обійтися, особливо без балона. Ну а купить балон для дайвінгу ви можете в Україні, причому як алюмінієвий, так і сталевий.

Навіщо потрібно купить кисневий балон для дайвінгу


 Головне призначення цього спорядження - забезпечити вільне дихання дайвера під водою. Незважаючи на невеликі обсяги (10; 11,1 і 12 літрів) завдяки тому, що балони витримують величезну внутрішній тиск повітря (207, 300 BAR), знаходження аквалангіст під водою може варіюватися від години і більше.

 Балони повністю готові до застосування. Включають в комплект циліндр і вентиль. Вони мають захист від переповнення. Усередині вентиля є металева пластина. Якщо внутрішній тиск досягне позначки вище критичної (таке можливо у випадках переповнення, а також програвав і ударів) відбудеться розрив металевої пластини і повітря буде випущений з балона. Це відмінний захист резервуара від надлишку повітря.

різновиди балонів

 На сайті представлено таке обладнання для дайвінгу, як балон двох видів:

  • Алюмінієві. Такі балони менше стійкі до впливів механічного характеру, в силу чого стінки у них більш товщі. Устаткування утяжеляется, а внутрішній обсяг зменшується. Однак занурюватися з алюмінієвими балон набагато комфортніше в силу того, що відбувається рівномірне і СИММЕТРИЧНОЕ розподіл маси. Такі різновиди балонів найчастіше застосовують на навчальних курсах.
  • Сталеві. Що ж стосується їх плавучості, то вона нижче алюмінієвих балонів такого ж розміру. В силу цього для плавання необхідно менше число вантажу. Дані різновиди балонів підійдуть повним аквалангіст. Також таке обладнання підійде для занурений в сухих костюмах, коли навішаний на них інвентар. Сталевий балон для дайвінгу, ціна якого приємно дивує, має більшу міцність, що має ключове значення, коли мова йде про плавання в печерах з високою ймовірністю удару або дряпання резервуара.
Балони для дайвінгу будуть забезпечувати постійний приплив повітря в підводних умовах. А перебування нирець під водою буде комфортним і найголовніше - безпечним. Ну а подорожі в водні безодні стане просто заворожуюче.
Показати весь опис
Балон алюмінієвий S 80 (11.1 л) 207 Bar, Моно Вентиль O2 Clean, Сріблястий
Балон сталевий BTS 10 л, 300 Bar, Моно Вентиль, Башмак
Балон сталевий BTS 12 л, 300 Bar, Моно Вентиль, Башмак
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту