(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Бензинові генератори

В даний час рятувальні та пожежні служби оснащені найбільш інноваційною технікою. І серед усього «арсеналу» бригад слід виділити бензинові генератори, за допомогою яких подається енергія в установи і вдома, поки не буде відновлений головне джерело живлення.

 Саме бензинові агрегати є для пожежних і рятувальних служб незамінними помічниками, коли необхідно підключити ремонтну або рятувальну техніку. Бензинові генератори є надійними, витримують значні навантаження, а також дають потрібне вихідна напруга.

Принцип роботи бензинового генератора

 Принцип дії збудований таким чином, що відбувається перетворення механічної енергії в електричну. У конструкції подібних механізмів є двигун внутрішнього згоряння, за допомогою якого відбувається обертання електромашини (вона і виробляє електрику).

Переваги бензинового генератора (Україна)

 І це:

  • Прийнятна вартість бензинового генератора.
  • Область використання майже не обмежена. Крім того, коли відбувається аварійне відключення електрики в поліклініках, аптечних мережах, магазинах, виробничих установах, без німецького бензинового генератора просто не обійтися.
  • Вельми невелику вагу, а також розміри. Це також істотний плюс. Адже завдяки малогабаритності забезпечується мобільність. Простіше кажучи, бензиновий генератор не займе багато місця в машинах рятувальників. А адже ключова вимога, яка пред'являється до оснащення пожежних і рятувальних служб - це мобільність, легкість і компактність. З бензиновими генераторами рятувальникам не потрібно витрачати багато сил на транспортування, підключення, а також перенесення.
  • Працюють практично безшумно в порівнянні з газовими та дизельними агрегатами. А це важливий показник, особливо, якщо в безпосередній близькості від функціонуючого генератора будуть знаходитися постраждалі від будь-яких катаклізм. Адже в подібних обставинах їм потрібно спокій і тиша.
  • А якщо купити бензиновий генератор малої потужності, то це буде дуже економічно в плані паливного витрати: його рівень в рази нижче в порівнянні зі станціями, які функціонують на газі або дизелі. До того ж бензин є легко доступним - запросто можна придбати на кожній автозаправці. Як наочний приклад, можна розглянути газові електростанції. Ось вони вимагають підключення до центральної магістралі або застосування спеціальних балонів. Але коли мова йде про бензинових генераторах, то тут все набагато простіше.
  • Нижній інтервал зовнішніх температурних показників для застосування обладнання становить до -20 ° С. Такі генератори без жодних проблем запускаються в сильний мороз у порівнянні з газовими та дизельними генераторами (не рекомендоване їх підключати, коли температура становить нижче 0 ° С). Вони будуть безперебійно працювати і в спеку, і в мороз, і навіть при сильній вологості.

 Крім всіх перерахованих вище плюсів, є у бензинового генератора ще одна перевага - його можна експлуатувати в польових умовах. Адже рятувальникам доводиться працювати і в подібних умовах. Якщо генератор застосовується на відкритому просторі, тоді над ним розміщують навіс, щоб не потрапила вода.

Де придбати даний агрегат

 У каталозі «ESG» представлений величезний вибір бензинових агрегатів. І що найприємніше - ціна на бензиновий генератор цілком демократична, на будь-який бюджет. Постачальник є надійним, так що купуючи бензиновий генератор, за якість можете не сумніватися. А функціонувати він буде за будь-яких погодних умовах і ідеально підійде для аварійних та рятувальних служб. Бензиновий генератор не підведе в невідповідний момент, а забезпечення необхідною напругою гарантовано.

Показати весь опис
Генератор бензиновий DALGAKIRAN AAP 8000 E
Генератор бензиновий Dalgakiran DJ 1200 BG-A
NEW
Генератор бензиновий Dalgakiran DJ 12000 BG-ME
NEW
Генератор бензиновий Dalgakiran DJ 14000 BG-TE
Генератор бензиновий Dalgakiran DJ 14000 BG-TE-foto2
Генератор бензиновий Dalgakiran DJ 14000 BG-TE-foto3
NEW
Генератор бензиновий Dalgakiran DJ 8000 BG E
NEW
Генератор бензиновий Dalgakiran DJ 8000 BG-TE
Генератор бензиновий Dalgakiran DJ 8000 BG-TE-foto2
Генератор бензиновий Dalgakiran DJ 8000 BG-TE-foto3
NEW
Генератор бензиновий EnerSol EPG-11000SE
NEW
Генератор бензиновий EnerSol EPG-11000SEА
NEW
Генератор бензиновий EnerSol EPG-11000TE
NEW
Генератор бензиновий EnerSol EPG-11000TEА
NEW
Генератор бензиновий EnerSol EPG-5500S
Генератор бензиновий EnerSol EPG-5500S-foto2
Генератор бензиновий EnerSol EPG-5500S-foto3
NEW
Генератор бензиновий EnerSol EPG-7500SE
Генератор бензиновий EnerSol EPG-7500SE-foto2
Генератор бензиновий EnerSol EPG-7500SE-foto3
NEW
Генератор бензиновий EnerSol EPG-7500SEA
Генератор бензиновий EnerSol EPG-7500SEA-foto2
Генератор бензиновий EnerSol EPG-7500SEA-foto3
NEW
Генератор бензиновий EnerSol EPG-7500TE
Генератор бензиновий EnerSol EPG-7500TE-foto2
Генератор бензиновий EnerSol EPG-7500TE-foto3
NEW
Генератор бензиновий EnerSol EPG-8500UE
Генератор бензиновий EnerSol EPG-8500UE-foto2
Генератор бензиновий EnerSol EPG-8500UE-foto3
NEW
Генератор бензиновий Konner&Sohnen BASIC KS 2200 A
Генератор бензиновий Konner&Sohnen BASIC KS 2200 A-foto2
NEW
Показано з 1 по 16 із 251 (всього 16 сторінок)


Підписка на новини: