(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Бензинові генератори

В даний час рятувальні та пожежні служби оснащені найбільш інноваційною технікою. І серед усього «арсеналу» бригад слід виділити бензинові генератори, за допомогою яких подається енергія в установи і вдома, поки не буде відновлений головне джерело живлення.

 Саме бензинові агрегати є для пожежних і рятувальних служб незамінними помічниками, коли необхідно підключити ремонтну або рятувальну техніку. Бензинові генератори є надійними, витримують значні навантаження, а також дають потрібне вихідна напруга.

Принцип роботи бензинового генератора

 Принцип дії збудований таким чином, що відбувається перетворення механічної енергії в електричну. У конструкції подібних механізмів є двигун внутрішнього згоряння, за допомогою якого відбувається обертання електромашини (вона і виробляє електрику).

Переваги бензинового генератора (Україна)

 І це:

  • Прийнятна вартість бензинового генератора.
  • Область використання майже не обмежена. Крім того, коли відбувається аварійне відключення електрики в поліклініках, аптечних мережах, магазинах, виробничих установах, без німецького бензинового генератора просто не обійтися.
  • Вельми невелику вагу, а також розміри. Це також істотний плюс. Адже завдяки малогабаритності забезпечується мобільність. Простіше кажучи, бензиновий генератор не займе багато місця в машинах рятувальників. А адже ключова вимога, яка пред'являється до оснащення пожежних і рятувальних служб - це мобільність, легкість і компактність. З бензиновими генераторами рятувальникам не потрібно витрачати багато сил на транспортування, підключення, а також перенесення.
  • Працюють практично безшумно в порівнянні з газовими та дизельними агрегатами. А це важливий показник, особливо, якщо в безпосередній близькості від функціонуючого генератора будуть знаходитися постраждалі від будь-яких катаклізм. Адже в подібних обставинах їм потрібно спокій і тиша.
  • А якщо купити бензиновий генератор малої потужності, то це буде дуже економічно в плані паливного витрати: його рівень в рази нижче в порівнянні зі станціями, які функціонують на газі або дизелі. До того ж бензин є легко доступним - запросто можна придбати на кожній автозаправці. Як наочний приклад, можна розглянути газові електростанції. Ось вони вимагають підключення до центральної магістралі або застосування спеціальних балонів. Але коли мова йде про бензинових генераторах, то тут все набагато простіше.
  • Нижній інтервал зовнішніх температурних показників для застосування обладнання становить до -20 ° С. Такі генератори без жодних проблем запускаються в сильний мороз у порівнянні з газовими та дизельними генераторами (не рекомендоване їх підключати, коли температура становить нижче 0 ° С). Вони будуть безперебійно працювати і в спеку, і в мороз, і навіть при сильній вологості.

 Крім всіх перерахованих вище плюсів, є у бензинового генератора ще одна перевага - його можна експлуатувати в польових умовах. Адже рятувальникам доводиться працювати і в подібних умовах. Якщо генератор застосовується на відкритому просторі, тоді над ним розміщують навіс, щоб не потрапила вода.

Де придбати даний агрегат

 У каталозі «ESG» представлений величезний вибір бензинових агрегатів. І що найприємніше - ціна на бензиновий генератор цілком демократична, на будь-який бюджет. Постачальник є надійним, так що купуючи бензиновий генератор, за якість можете не сумніватися. А функціонувати він буде за будь-яких погодних умовах і ідеально підійде для аварійних та рятувальних служб. Бензиновий генератор не підведе в невідповідний момент, а забезпечення необхідною напругою гарантовано.

Показати весь опис
Генератор Бензиновий 4-х тактний KraftTWorld KW8500 4,1 кВт
Генератор Бензиновий 4-х тактний KraftTWorld KW8500 4,1 кВт-foto2
Генератор Бензиновий 4-х тактний KraftTWorld KW8500 4,1 кВт-foto3
Генератор Бензиновий 4-х тактний KraftTWorld KW8500 4,1 кВт-foto4
Генератор Бензиновий 4-х тактний KraftTWorld KW8500 4,1 кВт-foto5
NEW

Генератор Бензиновий 4-х тактний KraftTWorld KW8500 4,1...

19 999 грн


Потужність максимальна - 4,1 кВт / Потужність номінальна - 2,0 кВт / Тип запуска - ручний / Тип палива - бензин / Паливо - АІ-92
Генератор бензиновий Fogo F3001
NEW
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини: