(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Гідранти пожежні підземні

Пожежні гідранти вважаються невід'ємною частиною всієї протипожежної системи. І якщо трапиться біда, саме дане обладнання допоможе впоратися з лихом пожежним і рятувальним бригадам, мінімізувавши при цьому втрати.

 За допомогою підземних пожежних гідрантів ведеться боротьба з вогнем. У багатьох виникає питання, з якої причини пожежні підключаються до водопровідної мережі, замість застосування запасів води в своїх автомобілях. Насправді, все досить просто. Справа в тому, що резервів води з пожежних автомобілів вистачає максимум на 10 хвилин пожежогасіння. Крім цього є певні процедури, які дозволяють застосовувати дану воду. Так що рятувальним бригадам доводиться приєднуватися до діючих пожежних гідрантів, використовуючи воду з водогінних комунікацій.

Як влаштовано обладнання та їх головні переваги

 Підземні ПГ складаються з:

  • Настановної головки.
  • Стояка.
  • Клапанної чавунної коробки.
 Відливають ці всі три складові з сірого чавуну для більшої надійності.

 Головна особливість ПГ полягає в тому, що вони не виводяться на поверхню. Встановлюють їх в колодязях, але таким чином, щоб вони були видні на поверхні (гідранти розрізняються за розмірами та формами). Для цього відкривається люк і кришка, а потім на торець намотується пожежна колонка, коригуюча натиск води. До колонці приєднують рукави з насосом пожежного авто. Де фіксується пожежний гідрант, зверху встановлюється пожежний знак.

 Застосовуються вони часто в тих ситуаціях, коли в системі холодного водопостачання є рідина з температурними параметрами від 5 до 50 ºC. Є у пожежних підземних гідратів кілька плюсів. І мова йде про антівантальності (так як обладнання розташоване в колодязі і при цьому закрито люком, його ніхто не зріже, деформує, що не розмалює), естетичності, а також відсутності перешкод. У доповненні при їх виробництві використовується сталь або чавун, а це гарантія від різного роду механічних пошкоджень. Функціонують пожежні підземні гідранти при низьких температурах, вони закриті від снігових покривів, так що зледеніння їм не страшно. Крім того ПГ забороняється перешкоджати пішоходам або автотранспортних засобів і не несуть ніякої небезпеки в темний час доби. Також зберігається функціональність протягом тривалого часу. В силу того, що підземні пожежні гідранти знаходяться в закритому просторі, всі його елементи надійно захищені від зовнішнього негативного впливу. Вони будуть служити протягом декількох десятиліть.

 Цей різновид гідранта вважається найбільш затребуваною. Продиктовано це тим, що під час спалаху гарантується безперебійна подача води. Без пожежних підземних гідрантів загасити загоряння буде складно. Це обладнання гарантує досить результативний, а також зручний забір води під час гасіння пожежі. І саме завдяки їм прибулим на місце рятувальним бригадам забезпечується швидкий доступ до необхідного обсягу води.
Показати весь опис
Гідранти пожежні підземні ГП з високоміцного чавуну з кулястим графітом
Гідранти пожежні підземні ГП з високоміцного чавуну з кулястим графітом-foto2
Гідранти пожежні підземні ГП з високоміцного чавуну з кулястим графітом-foto3
Гідранти пожежні підземні ГП з високоміцного чавуну з кулястим графітом-foto4
Гідранти пожежні підземні ГП зі сталевим корпусом
Гідранти пожежні підземні ГП зі сталевим корпусом-foto2
Гідранти пожежні підземні ГП зі сталевим корпусом-foto3
Гідранти пожежні підземні ГП зі сталевим корпусом-foto4
Гідранти пожежні підземні ГП зі сталевим корпусом ГОСТ Р 53961
Гідранти пожежні підземні ГП зі сталевим корпусом ГОСТ Р 53961-foto2
Гідранти пожежні підземні ГП зі сталевим корпусом ГОСТ Р 53961-foto3
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту