(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Дорожні огородження

Дорожні огородження - дуже важливі елементи для підвищення надійності та забезпечення безпеки доріг в Києві і інших містах нашої країни. Головне їхнє завдання - порятунок людських життів. Вони використовуються для попередження аварійних ситуацій та мінімізації негативних наслідків у разі ДТП.

У більшості випадків, установка дорожніх огороджень в Києві і на міжміських трасах - це міра не тільки рекомендована, але і чітко регламентована законом. Це означає, що такі огорожі повинні бути встановлені в обов'язковому порядку на певних ділянках дороги. Для того щоб правильно їх облаштувати, необхідно купити якісні сертифіковані дорожні огорожі. Якщо вони не будуть відповідати чинним нормам і стандартам, результат від їх застосування може бути незадовільним.

Де купити надійні дорожні огорожі

Пропонуємо вам ознайомитися з прайс-листом огороджувальних конструкцій для дороги, які можна придбати за доступною ціною з гарантією через наш веб-сайт. Ми напряму працюємо з відомими перевіреними виробниками: вітчизняними та світовими. Це дозволяє нам пропонувати вам товари відмінної якості за прийнятними цінами: огородження дорожні та аналогічні за призначенням конструкції.

Що на даний момент присутній в нашому асортименті:

  • бар'єрні огорожі;
  • демпферні і кінцеві системи;
  • металеві мостові і пішохідні огорожі;
  • системи «T-RAIL» і «Passco MPS»;
  • Протизасліпні екрани і так далі.

Металеві бар'єрні дорожні огорожі, які представлені в нашому прайс-листі, відповідають усім діючим стандартам якості. Вони міцні, надійні, невибагливі в обслуговуванні і легкі в монтажі. Якщо вам потрібні огорожі, які будуть використовуватися на дорозі.

Парапетні й мостові дорожні огорожі бар'єрного або парапетного типу, а також багато інших аналогічні товари, з доставкою або самовивозом ви можете придбати у нас в будь-який час і в будь-якому обсязі.

Безпека - на першому місці!

Невтішна статистика аварій на наших дорогах показує тривожну динаміку. Кількість ДТП з тяжкими наслідками зростає з кожним місяцем. Дуже часто причина таких наслідків - необлаштована належним чином дорога.

Практика свідчить про те, що використання спеціальних загороджувальних конструкцій дозволяє вберегти майно і, що найголовніше, врятувати життя людей. Саме з цієї причини, в спробах знизити статистику аварійності, все більша увага приділяється придбанню та монтажу якісних загороджень на небезпечних ділянках дороги.

Ми пропонуємо тільки кращі товари з цієї категорії за вигідною вартості! Гарантуємо їх високу якість. Допоможемо визначитися з вибором потрібних конструкцій, надамо кваліфіковану консультацію по їх установці і обслуговуванню. Нам довіряють тисячі клієнтів: як приватних осіб, так і юридичних організацій. Одним з них можете стати і ви, оцінивши всі переваги співпраці з нами особисто. Будемо раді допомогти!

Показати весь опис
Бар’єрне огородження
Бар’єрне огородження-foto2
Демпферна система
Демпферна система-foto2

Демпферна система

0 грн

Кінцева система
Кінцева система-foto2

Кінцева система

0 грн

Мостові огорожі
Мостові огорожі-foto2
Мостові огорожі-foto3

Мостові огорожі

2 500 грн

Пішохідні огородження
Пішохідні огородження-foto2
Противоосліплюючі екрани
Противоосліплюючі екрани-foto2
Система T-RAIL
Система T-RAIL-foto2
Система T-RAIL-foto3

Система T-RAIL

0 грн

Система захисту мотоциклістів (Passco MPS)
Система захисту мотоциклістів (Passco MPS)-foto2
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту