(097) 566-27-80

Тільки сертифіковане обладнання

Обладнання для безпеки дорожнього руху

Забезпечення повної безпеки дорожнього руху є одним з пріоритетних напрямків діяльності як держави, так і відповідних служб, відповідальних осіб. Від того, наскільки дорога облаштована правильно, безпосередньо залежить не тільки комфорт переміщення по ній, а й збереження людських життів.


Яким би якісним не було дорожнє полотно, без спеціального устаткування його неможливо облаштувати відповідно до діючих норм і прийнятих стандартів. Останнім часом все частіше звучать заяви про те, що в країні очікуються якісні зміни до підходу облаштування доріг. За всім цим буде здійснюватися суворий контроль. Саме тому обладнання для безпеки дорожнього руху користується таким високим попитом.

Таке обладнання може бути використано не тільки на швидкісних автомагістралях, а й на другорядних дорогах, невеликих дорожніх ділянках. Нерідко його встановлюють на прилеглих територіях: біля промислових підприємств, офісів, муніципальних установ і так далі. Ринок пропонує різні варіанти обладнання. Але потрібно вибирати те, яке відповідає чинним стандартам і є якісним!

Де купити обладнання для безпеки дорожнього руху

Одним з найбільших, відомих і рейтингових постачальників обладнання для забезпечення безпеки дорожнього руху є спеціалізована компанія «ESG». Купуючи таке обладнання тут, ви на 100% можете бути впевнені в тому, що замовляєте товар еталонної якості за оптимальною вартістю.

наш асортимент

Продаж обладнання для забезпечення безпеки дорожнього руху - одне з основних напрямків нашої діяльності. Гарантуючи беззастережне якість своїх товарів, ми пропонуємо:

  • аварійно-сигнальне освітлення: сигнальні спалаху різних кольорів, аварійні лампи, сигнальні диски;
  • дорожні огороджувальні конструкції: системи захисту мотоциклістів, Протизасліпні екрани, пішохідні огорожі, системи «T-RAIL», бар'єрні і мостові огородження, демпферні і кінцеві системи;
  •  дорожні конуси: складні сигнальні конуси, складні світлодіодні аварійні конуси, аварійно-попереджувальні освітлювальні лампи конічні;
  • обладнання для вуличного освітлення;
  • системи «Лежачий поліцейський».

Асортимент постійно розширюється і поповнюється новими товарами від відомих вітчизняних і світових виробників. На все обладнання, куплене у нас, діє офіційна гарантія! Додаткову інформацію вам нададуть за номером: (044) 561-58-88.

Показати весь опис


Підписка на новини: