(097) 566-27-80

Тільки сертифіковане обладнання

Водолазне спорядження

В даний час дуже популярна така різновид активного відпочинку, як дайвінг. І найчастіше напередодні відпустки значна більшість замість уторованим туристичними маршрутами віддає перевагу підводному світу. Адже немає нічого цікавішого, ніж відкриття маршруту на сьомий континент.

 Однак для цієї мети потрібні не тільки спеціальні навички занурення, але ще і обладнання з усіма необхідними аксесуарами для дайвінгу. Адже тільки так можна відчути всю атмосферу цього дивного підводного світу. І в цій справі дуже важливо купувати спорядження для дайвінгу в магазинах з гарною репутацією.

 Одним з таких є інтернет-магазин «ESG», де є повний комплект водолазного спорядження. При цьому спорядження для дайвінгу ще й порадує вас привабливими цінами.

Що необхідно знати про екіпіровку новачкам

 Якщо ви початківець дайвер, то вам необхідно знати, що екіпірування підрозділяється на дві групи. До першої групи водолазного спорядження відноситься ключовий набір разом з гідрокостюмів (в продажу є як сухі, так і мокрі). До свого першого занурення це все потрібно придбати. До другої групи належать елементи життєзабезпечення, що складаються з:

 • Компенсатора.
 • Регулятора.
 • Підводного комп'ютера і багатьох інших корисних аксесуарів для дайвінгу.

 Вся ця екіпіровка допоможе орієнтуватися, а також запобігати появі різного роду проблем в воді. Дуже важливий момент - все водолазне спорядження, представлене в «ESG» в Україні, служить стовідсотковим гарантом вашої безпеки здоров'я і життя. З такою екіпіровкою перед вами відкриті всі можливості для виконання необхідних робіт у водному середовищі.

Які функції спорядження для дайвінгу

 Перш за все, таке обладнання:

 • Забезпечить безпечне занурення, разом з спливанням на поверхню.
 • Гарантує оптимальну рухливість.
 • Служить відмінною ізоляцією і теплової захистом в холодному середовищі.
 • Забезпечує дихання в водної гладі.
 • Так що, без цього спорядження дайверу ніяк не обійтися.
 • Який гідрокостюм придбати: мокрий або сухий

 В основі мокрого гідрокостюма - гумова тканину з вмістом десятка тисяч бульбашок з неопреном (азотом). В такий тип костюма просочується трохи води, яка тут же починає нагріватися від тепла тіла. А це хороша зігріває прошарок.

 Що ж стосується сухого гідрокостюма, то в його основі лежить водонепроникна оболонка, а під нею - шар теплоізоляційної поддевки. Завдяки таким теплоізоляційним характеристикам дайвер може занурюватися в підводне «царство» при дуже низьких температурних значеннях води, тому дане спорядження для дайвінгу вибирають професіонали.

Кілька слів про вибір іншого обладнання

 Водолазне спорядження включає в себе ще й таке обладнання як:

 • Маска - дозволяє бачити під водними просторами без істотних спотворень. Вона повинна щільно прилягати до обличчя.
 • Трубка - дає можливість економити повітря.
 • Ласти. Оскільки щільність води в 800 разів більша за густину повітря, обов'язково потрібні ласти. При їх виборі потрібно звертати увагу на те, щоб вони були зручними, не обмежували пальці і не сковували п'яту.
 • Регулятор тиску - дозволяє знизити тиск повітря в балоні до звичайного. Крім того він потрібен для розподілу надходження повітря в інші частини акваланга. При виборі даного спорядження для дайвінгу варто потримати загубник у роті. Якщо він розміщується максимально комфортно, то сміливо можна брати.
 • Компенсатор плавучості - дозволяє утримувати дайвера на плаву, а також носити балони, не докладаючи для цього ніяких зусиль. При виборі керуватися потрібно відчуттями (щоб не стискав, не обмежував дихання).

 Так що, якщо вирішили відкрити для себе всю красу підводного світу, загляньте в інтернет-магазин «ESG», де є все необхідне водолазне спорядження по цілком привабливою вартості.

Показати весь опис


Підписка на новини: