(097) 566-27-80

Тільки сертифіковане обладнання

Устаткування для аеропортів

Авіація в даний час є найшвидшою і зручною різновидом транспорту для пересування на великі відстані. І немає нічого дивного в тому, що на політ кожного повітряного судна витрачається величезна кількість і засобів, і сил.

 Найважливіша ланка авіаперевезень - це, звичайно ж, аеропорти, в кожному з яких життя б'є ключем. Всі вони працюють в цілодобовому режимі, а їх головне завдання - забезпечити швидкість обслуговування повітряного судна, а також безпеку польоту. Однак трапляються і аварійні ситуації, які вимагають спеціального оснащення. Адже літак є таким же технічним пристроєм, як і будь-який автотранспортний засіб, тільки набагато складніше. Тому його частини також зношуються і це абсолютно нормальне явище. А якщо покладатися на аналіз подій, то він свідчить про те, що практично в 80% випадках аварії трапляються на етапах посадки і зльоту. Тому аеропорти обов'язково повинні бути забезпечені аварійно-рятувальним обладнанням.

Техніка, що відповідає всім стандартам якості

 Компанія «ESG» - це постачальник високоякісного обладнання для:

  • Обслуговування і ремонту коліс (стенди для складання авіаційних гальм, візки для перевірки авіаційних гальм, універсальні динамічні разбортіровочние стенди, універсальні складальні стенди для авіаційних коліс, опциональное обладнання для універсального разбортіровочного стенду, універсальні установки для захоплення дисків авіаційних коліс і інше).
  • А також аварійно-рятувального обладнання для аеропортів (комплекти для аварійної буксирування літака, системи пневмотканевих підйомників, мати для укладання на грунт і багато іншого).

 Купуючи дане оснащення, авіапідприємства забезпечують себе не тільки якісним обладнанням для аеропортів, але ще і безперебійною роботою. А в разі аварійної ситуації без цієї техніки ніяк не обійтися. В іншому випадку робота аеропорту може стати на невизначений час. Однак представлене компанією «ESG» високотехнологічне обладнання не дозволить цьому статися. До того ж воно повністю відповідає всім стандартам якості.

Показати весь опис


Підписка на новини: