(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Устаткування для аеропортів

Авіація в даний час є найшвидшою і зручною різновидом транспорту для пересування на великі відстані. І немає нічого дивного в тому, що на політ кожного повітряного судна витрачається величезна кількість і засобів, і сил.

 Найважливіша ланка авіаперевезень - це, звичайно ж, аеропорти, в кожному з яких життя б'є ключем. Всі вони працюють в цілодобовому режимі, а їх головне завдання - забезпечити швидкість обслуговування повітряного судна, а також безпеку польоту. Однак трапляються і аварійні ситуації, які вимагають спеціального оснащення. Адже літак є таким же технічним пристроєм, як і будь-який автотранспортний засіб, тільки набагато складніше. Тому його частини також зношуються і це абсолютно нормальне явище. А якщо покладатися на аналіз подій, то він свідчить про те, що практично в 80% випадках аварії трапляються на етапах посадки і зльоту. Тому аеропорти обов'язково повинні бути забезпечені аварійно-рятувальним обладнанням.

Техніка, що відповідає всім стандартам якості

 Компанія «ESG» - це постачальник високоякісного обладнання для:

  • Обслуговування і ремонту коліс (стенди для складання авіаційних гальм, візки для перевірки авіаційних гальм, універсальні динамічні разбортіровочние стенди, універсальні складальні стенди для авіаційних коліс, опциональное обладнання для універсального разбортіровочного стенду, універсальні установки для захоплення дисків авіаційних коліс і інше).
  • А також аварійно-рятувального обладнання для аеропортів (комплекти для аварійної буксирування літака, системи пневмотканевих підйомників, мати для укладання на грунт і багато іншого).

 Купуючи дане оснащення, авіапідприємства забезпечують себе не тільки якісним обладнанням для аеропортів, але ще і безперебійною роботою. А в разі аварійної ситуації без цієї техніки ніяк не обійтися. В іншому випадку робота аеропорту може стати на невизначений час. Однак представлене компанією «ESG» високотехнологічне обладнання не дозволить цьому статися. До того ж воно повністю відповідає всім стандартам якості.

Показати весь опис
KUNZ BBS универсальный стенд для сборки авиационных тормозов
KUNZ BTS стенд для авіаційних гальм
KUNZ BTS-TE візок для перевірки авіаційних гальм
KUNZ DUBB універсальний динамічний разбортіровочний стенд
KUNZ RLB система пневмотканевих підйомників
KUNZ SBB разбортіровочний стенд для коліс малого і середнього діаметра
KUNZ Trakmat - мати для укладання на грунт
KUNZ TTS стенд для перевірки шин тиском
KUNZ UAS універсальний стенд для зборки / розбирання авіаційних коліс
KUNZ UBB універсальний разбортіровочний стенд з настилом і обертовими роликами.
KUNZ UBB универсальный разбортировочный стенд
KUNZ UGT універсальний стенд для заповнення мастилом підшипників авіаційних коліс
KUNZ ULT універсальне пристосування для розбирання коліс для всіх типів авіаційних коліс
KUNZ UTG універсальна установка для захоплення колеса
KUNZ UTR універсальна установка для захоплення дисків авіаційних коліс
KUNZ аварійнbq візок вантажопідйомністю 90 тонн
Показано з 1 по 16 із 24 (всього 2 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту