Тільки сертифіковане обладнання

Плаваючі мотопомпи

Портативні плаваючі помпи - це інноваційне і вельми перспективний пристрій, що дозволяє вирішити цілий ряд різного роду завдань, які стоять безпосередньо перед аварійно-рятувальними, а також пожежними командами.

 Плаваючі мотопомпи є вузькоспеціалізованим обладнанням, яке використовується під час повеней (коли необхідно відкачати воду зі споруд або будівель, а також міської інфраструктури, яка піддалася затоплення) для відкачування води з підвальних приміщень, а також ям і каналізаційних систем. Також вони успішно застосовуються в лісовому господарстві, щоб гасити торф'яні й лісові пожежі. Крім того їх застосовують і в сільському господарстві, і при будівництві.

 Пожежні застосовують плаваючі мотопомпи при гасінні вогню, щоб наповнити автоцистерни машин водою з різного роду водних ресурсів (ставків, озер, річок, а також інших водойм) в важкодоступних ділянках. Наприклад, перед пожежним стоїть завдання - наповнити автомобілі водою з відкритих вододжерел, але під'їзд до них просто неможливий в силу високого обриву або заболоченого берега водойми. Ось в таких випадках без плаваючих мотопомп ніяк не обійтися.

 Є у плаваючих мотопомп одна характерна риса - плавучість. Говорячи іншими словами, вони можуть перекачувати воду, перебуваючи при цьому в воді, що особливо актуально під час усунення наслідків повені (традиційні мотопомпи в таких випадках не підходять, оскільки їх ніде розмістити).

 Також варто ще пам'ятати і про те, що під час повеней можуть виникнути пожежі і дістатися на пожежній техніці до вогнища спалаху часом немає ніякої можливості. Ось в подібних обставинах можна пустити в хід плавальні засоби, в які поміщається мотопомпа, а потім за допомогою неї гасити пожежу.

З чого складається плаваюча мотопомпа

 До складу плавучих помп входить:

  • Поплавок (в якості матеріалу виступає високоміцний склопластик), наповнений пінопластом. А це гарантія непотоплюваності обладнання, якщо раптово проб'ється корпус поплавця.
  • Двигун, що відмінно зарекомендував себе при роботі в різноманітних умовах клімату. А в його надійності і економічності можете не сумніватися.
  • Гойдає вузол.

 Також варто додати, що у даного обладнання ще одна відмітна риса - за рахунок насосної частини здійснюється перекачування не тільки чистою, а й забрудненої води, де діаметр твердих частинок становить 15 мм.

 Так що без цього пристрій ніяк не обійтися ні пожежникам, ні аварійно-рятувальним службам.

Показати весь опис
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 1200
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 1300
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 1500
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 2400
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 800
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини: