(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Плаваючі мотопомпи

Портативні плаваючі помпи - це інноваційне і вельми перспективний пристрій, що дозволяє вирішити цілий ряд різного роду завдань, які стоять безпосередньо перед аварійно-рятувальними, а також пожежними командами.

 Плаваючі мотопомпи є вузькоспеціалізованим обладнанням, яке використовується під час повеней (коли необхідно відкачати воду зі споруд або будівель, а також міської інфраструктури, яка піддалася затоплення) для відкачування води з підвальних приміщень, а також ям і каналізаційних систем. Також вони успішно застосовуються в лісовому господарстві, щоб гасити торф'яні й лісові пожежі. Крім того їх застосовують і в сільському господарстві, і при будівництві.

 Пожежні застосовують плаваючі мотопомпи при гасінні вогню, щоб наповнити автоцистерни машин водою з різного роду водних ресурсів (ставків, озер, річок, а також інших водойм) в важкодоступних ділянках. Наприклад, перед пожежним стоїть завдання - наповнити автомобілі водою з відкритих вододжерел, але під'їзд до них просто неможливий в силу високого обриву або заболоченого берега водойми. Ось в таких випадках без плаваючих мотопомп ніяк не обійтися.

 Є у плаваючих мотопомп одна характерна риса - плавучість. Говорячи іншими словами, вони можуть перекачувати воду, перебуваючи при цьому в воді, що особливо актуально під час усунення наслідків повені (традиційні мотопомпи в таких випадках не підходять, оскільки їх ніде розмістити).

 Також варто ще пам'ятати і про те, що під час повеней можуть виникнути пожежі і дістатися на пожежній техніці до вогнища спалаху часом немає ніякої можливості. Ось в подібних обставинах можна пустити в хід плавальні засоби, в які поміщається мотопомпа, а потім за допомогою неї гасити пожежу.

З чого складається плаваюча мотопомпа

 До складу плавучих помп входить:

  • Поплавок (в якості матеріалу виступає високоміцний склопластик), наповнений пінопластом. А це гарантія непотоплюваності обладнання, якщо раптово проб'ється корпус поплавця.
  • Двигун, що відмінно зарекомендував себе при роботі в різноманітних умовах клімату. А в його надійності і економічності можете не сумніватися.
  • Гойдає вузол.

 Також варто додати, що у даного обладнання ще одна відмітна риса - за рахунок насосної частини здійснюється перекачування не тільки чистою, а й забрудненої води, де діаметр твердих частинок становить 15 мм.

 Так що без цього пристрій ніяк не обійтися ні пожежникам, ні аварійно-рятувальним службам.

Показати весь опис
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 1200

Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 1200...

0 грн


Вага, кг - 27 / Випуск - B75 / Висота подачі, м - 17 / Витрата - 1,3 л при 3000 об./мин / Діам. твердих фракцій, мм - 15
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 1300

Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 1300...

0 грн


Вага, кг - 55 / Випуск - B75 / Висота подачі, м - 46 / Витрата - 2,3 л/ч. при 3000 об./хв / Діам. твердих фракцій, мм - 15
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 1500

Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 1500...

0 грн


Вага, кг - 56 / Випуск - B75 / Висота подачі, м - 55 / Витрата - 2,5 л/г. при 3000 об./хв / Діам. твердих фракцій, мм - 15
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 2400

Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 2400...

0 грн


Вага, кг - 56 / Випуск - А110 / Висота подачі, м - 22 / Діам. твердих фракцій, мм - 15 / Продуктивність, л / хв. - 2400
Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 800

Портативні плаваючі помпи AMPHIBIO 800...

0 грн


Вага, кг - 25 / Випуск - C52 / Висота подачі, м - 17 / Витрата - 1,1 л при 3000 об./хв / Діам. твердих фракцій, мм - 15
Портативна плаваюча помпа AMPHIBIO HYDRA / GCV 190 NEW MODEL

Портативна плаваюча помпа AMPHIBIO HYDRA / GCV 190 NEW ...

29 000 грн


Вага, кг - 27 / Випуск - B75 / Висота подачі, м - - / Витрата - 1,93 л при 3000 об./мин / Діам. твердих фракцій, мм - -
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту