(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Meditech

Монітор артеріального тиску "АВРМ-04" (комплект)
Монітор артеріального тиску "АВРМ-04" (комплект)-foto2
Монітор артеріального тиску "АВРМ-04" (комплект)-foto3
Монітор артеріального тиску "АВРМ-04" (комплект)-foto4
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Meditech

Одна з провідних світових компаній Meditech спеціалізується на розробці і безпосередньому виробництві високоякісного медичного сучасного оснащення, завдання якого - проведення добового моніторингу артеріального тиску, аритмій та інших серцево-судинних патологій. Продукція даного бренду користується великим попитом і активно застосовується в реабілітаційних і медичних центрах, лікарнях. Крім того ще й з успіхом використовується в міжнародних медичних науково-дослідних програмах в Азії, Америці і Європі.

 Висококваліфіковані фахівці створюють виключно якісні пристрої, крокуючи в ногу з часом. При цьому потреби медицини задоволені в повному обсязі. Крім того Meditech відрізняється неймовірною старанністю не тільки в плані виконання поставлених цілей, але також і нових замовлень строго в терміни.

 Монітори артеріального тиску Meditech відрізняються:

  • Високою точністю.
  • Тривалим періодом експлуатації.

 У них втілені напрацювання з технологіями, що дозволяють проводити безболісну, точну і швидку діагностику. Тому не дивно, що продукція даного бренду експортується в 30 країн.

 Встановлено найсуворіший контроль виробництва з метою відповідності найвищим стандартам якості. При цьому компанія систематично працює над вдосконаленням своєї продукції, а також підвищенням її якості.

 Невід'ємна частина діяльності компанії - це розробка програмного забезпечення на базі операційної системи Windows, а також персонального комп'ютера, що дозволяє проводити інтерпретацію, аналіз і обробку відомостей за підсумками добового моніторингу.Підписка на новини:

markerВідкрити карту