(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Порошкові зарядні станції вогнегасників

Вогнегасник - це найперше засіб у разі спалаху, а також виникнення надзвичайної ситуації. Тому він завжди повинен бути в повній бойовій готовності, а його перезарядка повинна здійснювати на систематичної основі.

 Розповсюдженим різновидом є порошкові вогнегасники. Вони характеризуються універсальністю використання. Як вогнегасна речовина виступає дрібнодисперсний порошок, який схильний утворювати грудочки всередині балона. Тому і необхідна перезарядка. І в цій справі без порошкових зарядних станцій вогнегасників ніяк не обійтися.

 Такі станції характеризуються малою потужністю і відмінно підійдуть для використання однією людиною. Гумовий конус бункера дозволить підібрати різноманітні обсяги вогнегасників.

У компанії «ESG» представлено величезний вибір порошкових зарядних станцій вогнегасників


 Перезарядка вогнегасників - це обов'язковий пункт при їх експлуатації. У компанії «ESG» представлені такі станції, як:

  • PSM Compact. Виробляє наповнення вогнегасників в ручному режимі. Завдяки подвійній системі фільтрації гарантують якісне очищення вторинного порошку. Істотний плюс таких установок - не потрібен спеціальний монтаж.
  • PSM Junior. За допомогою фільтрів відбувається очистка порошку, а потім закачування в вогнегасник. Завдяки воронці, а також пристрою перестановки висоти можна наповнювати все вогнегасники, представлені на ринку. Дана станція мобільна, має невеликі габарити. В силу цього не потрібно попередньо проектувати приміщення.
  • PSM Junior N. А ця станція є зміненою версією попередньої моделі, яка призначена для зменшення висоти пристрою. Зручно використовувати в низьких приміщеннях. Транспортується з легкістю і підійде для тривалої роботи.
  • PSM Economic. Навіть незважаючи на той факт, що дана станція характеризується невеликими розмірами, у неї все-одно величезна потужність за рахунок великих фільтрів. А це дуже економічно і підійде для стаціонарного та мобільного застосування. Безпосередньо перед розрядкою не потрібно знижувати тиск в вогнегаснику. А це говорить про значну економію часу.
  • PSM Jumbo. Ця зарядна станція вважається найбільш потужною. У ній є 2 електродвигуни для забезпечення високої ефективності. Крім того даний пристрій обладнано спеціальним глушником, щоб забезпечити комфортні умови роботи.
  • PSM MINI Basic. Дана станція є дуже легкою і мобільною. Легка конструкція дозволяє перевозити її на транспортному засобі. Система підходить для повторного наповнення вогнегасника абсолютно будь-яким різновидом порошку.
  • PSM Power. Ця станція оснащена знімним бункером, завдяки якому заряджаються балони великої місткості. Це високоефективна, професійна станція для сервісних дільниць.
 Так що вибір великий і все пристрої високої якості.
Показати весь опис
PSM MINI Basic Мобільна станція для зарядки порошкових огнетушителей
PSM Junior N Мобільна станція для зарядки порошкових вогнегасників
PSM Junior Мобільна станція для зарядки порошкових вогнегасників
PSM Compact Мобільна високопродуктивна станція для зарядки порошкових вогнегасників
PSM Economic Мобільна станція для зарядки порошкових вогнегасників
Мобільна станція для зарядки порошкових вогнегасників PSM Jumbo
Мобільна станція для зарядки порошкових вогнегасників PSM Power
Порошкова зарядна станція TOTEM E
Пристрій SK-50 для наповнення великогабаритних вогнегасників вагою до 250 кг.
Станція зарядки вуглекислотних вогнегасників CFA-2
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту