(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Фреонова заправна станція

Коли людству довелося зіткнутися віч-на-віч з такою руйнівною загрозою як пожежа, воно зробило спеціальну портативне засіб, що дозволяє результативно вести боротьбу з займанням. І ці кошти називаються вогнегасниками.

 До числа сучасних різновидів вогнегасників відносяться хладонові (фреонові). Цей різновид використовується пожежними і рятувальними службами найчастіше там, де вкрай важливо забезпечити збереження майна або якихось інших речей, які знаходяться в межах вогнищ загоряння. Подібного роду моделі знайшли своє застосування в гасінні пожеж на високовольтних станціях. Ось, наприклад, дана різновид вогнегасника відмінно підійде для гасіння пожежі в музейних комплексах, архівах або магазинах електротехніки.

 Його ключові переваги полягають в мінімальних руйнівних характеристиках, швидкості гасіння вогнища загоряння, а також високою універсальності. І саме завдяки своїй високій ефективності, простоті і безпеки вони отримали таке широке поширення. А в їх високій вогнегасної здатності можна анітрохи не сумніватися.

 Однак таким вогнегасників потрібна перезарядка, що здійснює обмежене число раз. І в цій справі без фреонової заправної станції RGT5 просто не обійтися.

Незамінна фреонова італійська заправна станція RGT5

 Ця станція для заправки вогнегасника холодоагентом дозволяє швидко, а найголовніше безпечно здійснити процедуру і точне дозування речовини. Завдяки фреонової заправної станції RGT5 вогнегасник буде знову в «бойовій готовності» і покаже високу ефективність, а також величезні функціональні можливості під час локалізації та припинення загоряння в приміщеннях, де знаходиться технологічне і електронне устаткування.

 Крім цього у даній станції є і ще один важливий плюс - це обладнання зроблено в Італії. А це означає, що ви:

  • Не тільки зробите швидкий та абсолютно безпечну заправку фреоном.
  • Але ще й отримуєте товар відмінної якості.
  •  Так що, купивши RGT5 ви гарантуєте собі безперебійну роботу вашого вогнегасника.
Показати весь опис
Фреонова заправна станція RGT5 (Італія)
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)


Підписка на новини:

markerВідкрити карту