(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Автоматичний зовнішній дефібрилятор Powerheart AED G5 Trainer

  • Cardiac Science
  • Виробник:  Cardiac Science
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  00041

0 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Для зниження смертності від раптової зупинки серця ключова роль відводиться ранньому проведення дефібриляції. Автоматичний зовнішній дефібрилятор Powerheart AED G5 Trainer - це просте і логічне пристрій, що дозволяє кожній людині навіть з мінімумом підготовки миттєво і результативно здійснити дефібриляцію, знижуючи ризик трагічного результату.

 Включення автоматичне, як тільки ви відкриваєте кришку. Оснащений докладної голосової підказкою, що допомагає в накладенні електродів, які вже підключені (розташовані всередині обладнання). Електроди можна міняти місцями. Є всього одна кнопка, загорающая виключно в той момент, коли знайдена небезпечна аритмія і обладнання готове виробляти розряд (тільки потрібно підтвердити виконання команди).

 Дана модель дефібрилятора характеризується точністю діагностики, максимальною результативністю кожного розряду. Проведені дослідження підтвердили 100% чутливість до аритмії і 98% результативність першого розряду. Апарат оснащений автоматичним розпізнаванням наявності штучного водія ритму. А якщо має місце бути шлуночковатахікардія, здійснюється автоматична синхронізація з зубцем R.

 Переваги дефібрилятора:

  • Портативний.
  • Простий в застосуванні.
  • Здійснює аналіз імпедансу, робить підбір потрібної величини першого і повторних розрядів.
  • Неполяризовані електроди, що заощаджують час під час здійснення процедури і мінімізують можливі помилки.

 Автоматичний зовнішній дефібрилятор Powerheart AED G5 Trainer використовується в стаціонарах, автомобілях швидкої допомоги, школах, громадських місцях. А наявні голосові підказки дозволяють рятівнику надійно і миттєво провести СЛР і надати першу медичну допомогу. На даний момент він визнається одним з найдосконаліших дефібриляторів у всьому світі.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту