(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Автоматичний зовнішній дефібрилятор Powerheart AED G5 Trainer

  • Cardiac Science
  • Виробник:  Cardiac Science
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  00041

0 грн
   


Опис

Для зниження смертності від раптової зупинки серця ключова роль відводиться ранньому проведення дефібриляції. Автоматичний зовнішній дефібрилятор Powerheart AED G5 Trainer - це просте і логічне пристрій, що дозволяє кожній людині навіть з мінімумом підготовки миттєво і результативно здійснити дефібриляцію, знижуючи ризик трагічного результату.

 Включення автоматичне, як тільки ви відкриваєте кришку. Оснащений докладної голосової підказкою, що допомагає в накладенні електродів, які вже підключені (розташовані всередині обладнання). Електроди можна міняти місцями. Є всього одна кнопка, загорающая виключно в той момент, коли знайдена небезпечна аритмія і обладнання готове виробляти розряд (тільки потрібно підтвердити виконання команди).

 Дана модель дефібрилятора характеризується точністю діагностики, максимальною результативністю кожного розряду. Проведені дослідження підтвердили 100% чутливість до аритмії і 98% результативність першого розряду. Апарат оснащений автоматичним розпізнаванням наявності штучного водія ритму. А якщо має місце бути шлуночковатахікардія, здійснюється автоматична синхронізація з зубцем R.

 Переваги дефібрилятора:

  • Портативний.
  • Простий в застосуванні.
  • Здійснює аналіз імпедансу, робить підбір потрібної величини першого і повторних розрядів.
  • Неполяризовані електроди, що заощаджують час під час здійснення процедури і мінімізують можливі помилки.

 Автоматичний зовнішній дефібрилятор Powerheart AED G5 Trainer використовується в стаціонарах, автомобілях швидкої допомоги, школах, громадських місцях. А наявні голосові підказки дозволяють рятівнику надійно і миттєво провести СЛР і надати першу медичну допомогу. На даний момент він визнається одним з найдосконаліших дефібриляторів у всьому світі.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: