(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Бар’єрне огородження

  • Наявність:  На складі
  • Модель:  00049

2 500 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Бар'єрну огорожу - спеціальна металева конструкція, що використовується для облаштування доріг (в тому числі мостового і тунельного їх сегментів). Використання огороджувальних конструкцій є обов'язковою умовою для отримання дозволу на експлуатацію ділянок дороги з підвищеною небезпекою. Не менш важливо, щоб такі вироби відповідали затвердженим стандартам, а установка металевого бар'єрного огородження була виконана правильно і відповідно до сучасними технологіями.

Де купити якісні дорожні огорожі бар'єрного типу

Замовити їх можна в нашому магазині. Ми багато років займаємося реалізацією бар'єрних огороджень (ГОСТ). За весь цей час у клієнтів ні разу не було серйозних претензій до нашого сервісу або якості товарів. А ті питання, які дуже рідко виникали, були улагоджені максимально оперативно на користь покупців.

Ми пропонуємо:

  • металеві дорожні огорожі бар'єрного типу і перильного типу в асортименті;
  • дуже вигідні ціни на всі наші товари;
  • повне виконання гарантійних зобов'язань з нашого боку;
  • безкоштовні консультації з будь-яких ваших запитань;
  • індивідуальні умови співпраці для наших постійних клієнтів.

На дорожнє бар'єрне огородження ціна може залежати від багатьох факторів. У нас головний показник - це тип огорожі і його комплектація. Як вже було зазначено, є обгороджування і бар'єрні огороджувальні конструкції. Останні бувають односторонніми і двосторонніми. Односторонні огорожі, як правило, встановлюють на узбіччях доріг. Двосторонні служать для поділу дорожнього полотна на кілька смуг.

Які функції виконує бар'єрну огорожу в Україні

  1. Захисна - допомагає знизити ризик травматизації і загибелі людей. Бар'єри захищають дорожнє полотно, пом'якшують удар при зіткненні з ними, захищають від виїзду за межі дороги або на зустрічну смугу руху, падіння в прірву і так далі.
  2. Косметична - покращують естетику дорожньої зони і її зовнішній вигляд.
  3. Маркерна - чітко розмежовують дорожнє полотно, пішохідну зону та прилеглі території, допомагаючи краще орієнтуватися на місцевості всім учасникам руху.

Якщо вас цікавить встановлення бар'єрного огородження - технологія, ми надамо вам пораду з цього приводу і допоможемо вибрати найкращі варіанти металевих конструкцій, на 100% підходящі для виконання поставлених перед ними завдань.

У нас бар'єрну огорожу купити можна дуже вигідно і з офіційною гарантією. На будь-який металеве бар'єрне огородження ціна у нас - одна з найдоступніших на ринку. При цьому, якість наших товарів ідеальне. Їх фізико-технічні та естетичні характеристики повністю відповідають чинним нормам і стандартам.

Зверніть увагу! Залежно від типу конструкції може відрізнятися і монтаж бар'єрного огородження, і спосіб його обслуговування в процесі експлуатації. Всі ці моменти ми допоможемо вам прояснити. За додатковими консультаціями звертайтеся в нашу службу підтримки. Будемо раді виявитися корисними для вас!

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту