(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Демпферна система

  • Наявність:  На складі
  • Модель:  000121

0 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Демпферні системи дуже часто використовують в дорожньому будівництві. Демпфер - це, по-суті, амортизатор, завдання якого полягає в поглинанні частини енергії рухомого предмета в момент зіткнення. Використання таких механізмів - відносно новий спосіб підвищення безпеки дорожнього руху для нашої країни. Але він вже отримав визнання і зарекомендував себе з найкращої сторони.

Сучасні демпферні системи, які представлені в нашому магазині, це найбільш інноваційні конструкції, що дозволяють істотно підвищити безпеку на дорогах і мінімізувати ризик отримання травм в результаті дорожньо-транспортної пригоди. У чому ж полягає суть цієї системи, який принцип її роботи? Коротко про це буде розказано нижче.

Принцип роботи демпферного системи

Це металева конструкція, спроектована і виготовлена ​​так, що здатна утримувати механічний транспортний засіб контрольованим чином при лобовому зіткненні. Вона швидко поглинає енергію удару, мне в «гармошку», і зупиняє рухомий предмет. Таким чином пошкодження, які отримує ТЗ (транспортний засіб) зводяться до мінімуму. Результат - збереження здоров'я, життя людей і, звичайно ж, майна. Елементи конструкції не прошивають автомобіль, а міцно утримуються в єдиній зв'язці. При бічних ударах демпфер теж зупиняє ТЗ, отримуючи деформаційні пошкодження і функціонуючи, як дорожнє бар'єрне огородження.

Де можна замовити сертифіковані демпферні системи

Вони представлені вашій увазі на полицях нашого магазину. Товар завжди є в наявності. Але якщо вам потрібна дуже велика партія, ми зможемо поставити її за індивідуальним замовленням в найкоротші терміни. Гарантуємо якість систем і суворе їх відповідність вітчизняним і світовим стандартам.

Переваги наших демпферних систем:

  • мають офіційні сертифікати СЕ;
  • представлені в широкому асортименті (для установки на дорогах з різним дозволеною максимальною швидкістю руху: 80, 100 і 110 кілометрів на годину);
  • мають естетичний зовнішній вигляд, що не поступається світовим аналогам;
  • легко транспортуються і монтуються, досить просто обслуговуються;
  • обробляються гарячим оцинкуванням по EN ISO 1461;
  • можуть експлуатуватися в умовах підвищеної вологості, запиленості, різких перепадів температур і так далі (їх фізико-технічно характеристики залишаються стабільними при зміні зовнішніх факторів);
  • легко витримують гарантійний термін експлуатації, не втрачаючи при цьому своїх властивостей, тому можуть експлуатуватися і далі, за умови регулярного спеціалізованого обслуговування.

Демпферні системи повсюдно використовуються в розвинених європейських країнах, США і так далі. У нас вони поки ще не настільки поширені, так як є відносно дорогим способом захисту учасників дорожнього руху від травматизації. Якщо, звичайно, слово «дорого» тут доречно. Адже ніщо не може цінуватися вище людського життя. Тому і в нашій країні поступово приходять до того, що застосування таких систем доцільно і доречно. Особливо - на потенційно небезпечних ділянках доріг.

Звертайтеся. Із задоволенням надамо вам пораду і допоможемо визначитися з вибором!

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту