(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Детектор життя та пошукова камера 2-в-1 Leader HASTY

  • Виробник:  Leader
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  L1029

0 грн
   


Опис

Leader HASTY – єдине пошуково-рятувальне обладнання у світі, що поєднує в собі детектор жертв із сейсмічними датчиками та пошукову камеру для візуального виявлення потерпілих під завалами.

У порівнянні з провідною технологією бездротові сейсмічні датчики розгортаються просто та швидко. Щоб охопити широкий діапазон виявлення, можна одночасно підключити три бездротові датчики з радіусом дії 100 м кожен (у відкритому полі).

HASTY, пристрій виявлення та визначення місця розташування жертв 2-в-1: сейсмічні датчики виявляють ознаки життя, що викликають вібрації, а пошукова камера точно визначає місцезнаходження жертви під завалами. Сейсмічні датчики дозволяють визначити місцезнаходження жертви за допомогою різних методів, таких як тріангуляція.


ОБЛАДНАННЯ 2-В-1, ІДЕАЛЬНО ПІДХОДНЕ ДЛЯ ПОШУКОВО-РЯТУВАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ У МІСТАХ.

Лідер HASTY поєднує функції сейсмодетектора (підслуховуючий пристрій) + візуального пошуку (камера) для пошуку постраждалих під завалами в замкнутому просторі.

БЕЗПРОВІДНІ СЕЙСМІЧНІ ДАТЧИКИ

Рятувальник може підключити до 3-х бездротових сейсмічних датчиків (дальність дії 100 м кожен у відкритій місцевості).

У цьому випадку метод тріангуляції дуже простий у використанні порівняно з використанням дротових датчиків. Рятувальник тримає одну руку вільною для особистої рівноваги та безпеки.

ШВИДКЕ РОЗгортання

Завдяки бездротовим датчикам реалізація Leader HASTY проста та швидка в порівнянні з провідними системами. Рятувальні команди працюють у 3 рази швидше завдяки бездротовим датчикам.

Пошукова камера так само швидко розгортається!

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Рятувальник може миттєво переключитися з сейсмічного виявлення (виявлення вібрації) в режим пошукової камери. Розмір екрана є оптимальним для перегляду сцени. Таким чином, рятувальник може проводити швидкий пошук під час розпізнавання (етап виявлення) або поглиблювати пошук, щоб знайти постраждалого (фаза виявлення).

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: