(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Електрична шафа

  • Виробник:  Leader
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  L1025

0 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Навчальні модулі для інструкторів з пожежної безпеки призначені для ознайомлення слухачів з усіма ситуаціями пожежогасіння, такими як загоряння екрана комп'ютера, загоряння бака для сміття, загоряння фритюрниці, загоряння електричної шафи і вибух аерозолю.

Цей модуль приєднується до модуля «Плоский комп'ютерний екран». Плоский комп'ютерний екран, оснащений цим елементом, перетворюється на модуль «Електрошафа».

Цей модуль імітує пожежу в електрошафі і дозволяє учням попрактикуватися в гасінні цього пожежі за допомогою навчального вогнегасника.


ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ Ш 46,5 х У 38 х Г 11 см

МАСА6,54 кг

МАТЕРІАЛ Нержавіюча сталь

NB Дверцята зі знімним ключем для встановлення на модуль плоского екрана комп'ютера.


ПРАКТИКУЙТЕСЯ У РОЗІЗНАВАННІ ТИПІВ ВОГНЯ

За допомогою навчальних модулів для інструкторів з пожежної безпеки стажери навчаються розпізнавати типи пожеж, з якими він/вона стикається: пожежі класу A, B, C, D або F. У цьому випадку учень навчається розпізнавати пожежу в електричному класі.

Модуль електричної шафи є дверима зі знімним ключем, яка кріпиться до модуля плоского екрана комп'ютера для максимальної модульності.

ВИБІР ПІДХІДНОГО Вогнегасника

Навчальні модулі для генератора полум'я вчать, як вибрати правильний вогнегасник для кожного типу пожежі: водяний вогнегасник, вогнегасник вода + добавка, порошковий вогнегасник, вогнегасник CO2 або пінний вогнегасник. Для пожежі в електричній шафі відповідним вогнегасником є ​​вуглекислотний вогнегасник.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПРАВИЛЬНУ ТЕХНІКУ ДЛЯ ГАХАННЯ ПОЖЕЖІ

Навчальні модулі для генератора полум'я ідеально підходять для навчання правильної техніки гасіння пожежі: розпилення вогнегасної речовини на вогонь, накриття вогню мокрою тканиною, пригнічення кисню і т.д. Ціль полягає в тому, щоб накрити весь вогонь, щоб позбавити його кисню.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту