(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Електричний вентилятор PARKFAN 80 - 115 700 м³/год

  • Виробник:  Leader
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  L1091

0 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Розроблений спеціально для димовидалення підземних парковок, PARKFAN 80 легко та швидко монтується однією людиною. Оснащений бездротовим пультом дистанційного керування, він може бути розміщений усередині задимленого приміщення та дистанційно керуватися зовні.

Оснащений технологією EASY POW'AIR, він створює концентрований і потужний струмінь повітря. Електричний, не виробляє вихлопних газів.

Як трифазний електричний вентилятор, він вимагає відповідного джерела живлення.


ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ВІДКРИТИЙ ПОВІТРЯНИЙ ПОТІК 115 700 м³/год

МАСА 83 кг

РОЗМІРИ Ш Х В Х Г 710 х 720 х 678 мм

ДІАМЕТР Гвинта 570мм

ДВИГУН 7,5 кВт з приводом з регульованою швидкістю IP65

ДЖЕРЕЛА ЖИВЛЕННЯ 400В 50/60Гц Трифазний

СПОЖИВАННЯ 16А

МЕРЕЖОВА ВИЛКА Штекер CE – 400В 16А IP67

РІВЕНЬ ШУМУ 96,3 дБ на відстані 3 м

ТИП ВЕНТИЛЯЦІЇ Екстракція NPV та продування PPV

ЗАЯВА Однодверні (будинки, невеликі будівлі тощо) і двостулкові (дуже високі будівлі, середні промислові об'єкти тощо)

ОСОБЛИВА ФУНКЦІЯ Включає радіопульт дистанційного керування 2,4 ГГц для управління включенням/вимиканням та зміною швидкості. Діапазон: 30 м

ІНТЕГРОВАНИЙ ПАН Вхід 1'' BSP з внутрішнім різьбленням - 16 л/хв при 7 бар


ЕЛЕКТРИЧНИЙ

Перевага трифазного електричного вентилятора в тому, що він не виробляє вихлопних газів і менш шумний, ніж його аналог із бензиновим двигуном.

ЛЕГКА ТЕХНОЛОГІЯ POW'AIR

Швидкість та концентрована форма струменя EASY POW'AIR захоплюють навколишнє повітря, тим самим збільшуючи швидкість потоку вентилятора. Сила та стійкість струменя забезпечують постійну та оптимальну ефективність на відстані від 2 до 6 м між вентилятором та отвором. Це створює цінний простір для груп оперативного втручання, що працюють усередині та навколо входу. Вентилятори з EASY POW'AIR TECHNOLOGY оснащені автоматичним нахилом +10° (регулюється до +20°) для провітрювання вхідних сходів, сходових майданчиків, піднятих дверей та вікон тощо.

ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ NPV (ВЕНТИЛЯЦІЇ З НЕГАТИВНИМ ТИСКОМ) ПІДЗЕМНИХ ПАРКУВАЛЬНИК.

PARKFAN 80 був розроблений, щоб забезпечити просте в реалізації та ефективне рішення для димовидалення підземних парковок. Співвідношення продуктивності та маневреності цих вентиляторів залишається неперевершеним. Один пожежник може легко встановити 1 або 2 PARKFAN. Як тільки PARKFAN поміщається в заповнений димом об'єм, він орієнтується назовні та вгору, таким чином створюється потік повітря та видаляються пари. Призначений для розміщення всередині задимленого об'єму, обладнаний дистанційним радіокеруванням (з радіусом дії 30 м), що дозволяє дистанційно запускати та регулювати швидкість потоку. PARKFAN також оснащений вбудованою системою туманоутворення для охолодження двигуна, коли необхідно під час використання.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту