(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Електровентилятор на акумуляторі E-FAN 18'' - 35 050 м³/год

  • Виробник:  Leader
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  L1083

0 грн
   


Опис

АВТОНОМНИЙ

Оснащений літієвою батареєю, E-FAN дозволяє працювати в повністю автономному режимі з часом автономної роботи 70 хвилин, що є тривалим терміном служби батареї на ринку.

ПОТУЖНИЙ

E-FAN – найефективніший вентилятор у своєму класі.

Продуктивність складає 35050 м³/год.

ЗЙОМНИЙ

ІОННО-ЛІТІЄВИЙ АКУМУЛЯТОР E-FAN можна використовувати протягом кількох годин завдяки його взаємозамінному/знімному/замінному/замінюваному акумулятору. Розряджену батарею можна замінити за лічені секунди іншою зарядженою батареєю.


НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ ЗМІННИЙ ВЕНТИЛЯТОР НА БАТАРЕЙКАХ!

E-FAN 18'' - це найпотужніший портативний змінний вентилятор з батарейним живленням на ринку з продуктивністю 35 050 м³/год.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ВЕНТИЛЯТОР НА АКУМУЛЯТОРІ З НАЙБІЛЬШОЮ АВТОНОМНІСТЮ НА РИНКУ!

70 хвилин із однією батареєю! E-FAN 18-дюймовий електричний вентилятор на акумуляторі з 70-хвилинним автономним режимом знижує кількість перезаряджання між операціями.

ЗМІННИЙ АКУМУЛЯТОР

Змінні/знімні батареї забезпечують більшу гнучкість. Справді, нову заряджену батарею можна налаштувати за секунди для іншої операції.

ЛІТІЙ-ІОННИЙ АКУМУЛЯТОР

Літієва батарея E-FAN 18 забезпечує енергію, необхідну для 70 хвилин роботи, за час зарядки всього 4 години. За допомогою DBMS (система динамічного керування батареями) батарея захищена під час циклів заряджання/розрядження. Низькі експлуатаційні витрати, немає потреби в повних циклах заряджання та розряджання для збереження акумулятора.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: