(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Головка тепловізійної камери для пошукової камери Головка TIC

  • Виробник:  Leader
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  L1032

0 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Термоголовка є опцією для наступного обладнання: пошукової камери Leader CAM та Leader HASTY, що поєднують режими прослуховування та камери.

ПСО можуть застосовуватися в різних розвідувальних умовах, у темних замкнутих просторах, у запорошених умовах, у задимлених зонах тощо.

Перевага теплового зору полягає в тому, що видно тепло тіла. Це не стосується інфрачервоної світлодіодної технології, яка висвітлює лише область інфрачервоним випромінюванням і яку друга комбінована звичайна ПЗЗ-камера захоплює для відображення.

Головка TIC від'єднується і при необхідності замінює головку звичайного зору CCD. Вони підключаються та працюють: зображення відображається, як тільки головка підключена.

Знімна головка TIC містить датчик роздільної здатності 160x120 з германієвою оптикою і пропонує 2 розміри зображення: 160x120px і 320x240px (зображення збільшено).

Ще однією перевагою є те, що це датчик із частотою 8,8 Гц, тому ліцензія подвійного використання не потрібна.

він легкий, міцний, має ступінь захисту IP67 (з кришкою), має механічну орієнтацію на 170 ° (85 ° вліво, 85 ° вправо) і має поле зору 226 °.


ЗНАЙДІТЬ ЖЕРТВУ ШВИДШЕ

Головка TIC (тепловізійна камера) використовує інфрачервоний датчик для виявлення та відображення найгарячіших точок у замкнутому просторі. У порівнянні з класичною пошуковою камерою зі світлодіодним підсвічуванням, головка TIC миттєво визначає температуру тіла жертви. Команда USAR знає, де шукати, і вони можуть використовувати класичну камеру денного світла.

3 РЕЖИМИ Зображення

Доступні 3 колірні режими, які можна перемикати, щоб полегшити перегляд і розуміння того, що відбувається в купі щебеню. Це: Чорний гарячий, Білий гарячий, Пошук (багатокольоровий).

ВИКОРИСТАННЯ ІНФРАКРАСНОГО ДАТЧИКА

Головка тепловізійної камери надає велику допомогу пошуково-рятувальним групам у технічному пошуку постраждалих. Дійсно, ІЧ-датчик «уловлює» температурні перепади сцени, що спостерігається, і може виявити форми тіла навіть у складних завалених ділянках або з пилом на тілі, які візуально приховують жертву. Глава ТІЦ допомагає сконцентруватися на пошуку жертви.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту