(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Каска пожежного

  • Наявність:  На складі
  • Модель:  000134

0 грн
   


Опис

Пожежні-рятувальники на регулярній основі піддають своє життя небезпеці. Тому екіпірування грають важливу роль, щодо безпеки при боротьбі з вогнем, розборів завалів, а також евакуації постраждалих громадян. Тому, щоб захистити голову разом з особою рятувальника, просто необхідна пожежна каска або, як багато хто називає її, шолом. На даний момент досить багато сучасних моделей пожежних касок, одну з яких ви можете купити в інтернет-магазині «ESG». При цьому дана модель (Україна) повністю відповідає всім вимогам безпеки

Конструкційні характеристики і використовуються матеріали

 Пожежна каска (Київ) убезпечить пожежного-рятувальника при таких подальших діях, як:

  • Кліматичні (мова йде про різного роду опадах).
  • Поверхнево-активні речовини (смачиватели).
  • Вода (коли гаситься пожежа).
  • Термічні (високі температурні значення).
  • Агресивне середовище (мова йде про виділення хімічних сполук).
  • Механічні (маються на увазі удари від падіння предметів).

 В силу всіх цих фактор шолом фахівця виконаний з декількох частин, в тому числі і захисних. В основі корпусу композитні матеріали, які є міцними і легкими. Сам корпус є гладким, без жодних зазубрин. Це необхідно для того, щоб виключити травми обличчя. Завдяки внутрішньому оснащенню каска дуже щільно прилягає до голови. А особлива система (складається з регулювального механізму і кріплень) дозволяє змінювати її розмір.

 Крім того внутрішня оснащення ще включає і амортизатор (ущільнювач), завдяки якому голова рятувальника захищена від програвав і дозволяє пом'якшувати удари, тим самим не допускаючи струсів мозку. Ремінна система служить для кріплення шолома на голові, підборідді. Палеріна захищає потилицю, шию і гортань. Прикріплюється за допомогою застібок. Каска може експлуатуватися на протязі як мінімум 5 років.

 Купуйте в «ESG» пожежну каску по привабливому цінового сегменту. Адже тільки так можна захистити голову пожежного-рятувальника від різного роду вражаючих факторів.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: