(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Кінцева система

  • Наявність:  На складі
  • Модель:  000159

0 грн
   


Опис

При облаштуванні доріг активно використовуються бар'єрні огорожі. На небезпечних ділянках шляху вони є обов'язковими. Це означає, що така ділянка, оформлений без їх застосування, не може бути зданий в експлуатацію. Це призвело до збільшення попиту на огороджувальні конструкції і, одночасно з цим, посприяло підвищенню безпеки дорожнього руху.

Одним з елементів огороджувальної металевої конструкції є кінцева система. Вона встановлюється на торцях огорож. Головне її завдання - пом'якшення удару у разі зіткнення механічного транспортного засобу з нею. Вона сконструйована таким чином, що здатна поглинати енергію рухомого предмета, мінімізуючи збиток, який йому наноситься, і м'яко зупиняючи його. З'єднуючись з опорою, на якій тримається саме огорожу, кінцева система міцно кріпиться до неї, гарантовано витримуючи удари певної сили, на які вона розрахована.

Як правильно вибрати кінцеву систему

Є різні кінцеві системи. Найбільш затребувані серед них:

  • «P2» - розраховані для кріплення на огороджувальні конструкції на автомобільних дорогах, максимальна швидкість руху на яких не перевищує 80 кілометрів на годину;
  • «P4» - для дорожніх огороджень, які встановлюються на шляхах з дозволеною швидкістю руху транспортних засобів 110 кілометрів на годину.

На це слід орієнтуватися перш за все. Кожна кінцева система має свої фізико-технічними характеристиками і, відповідно, здатна витримувати удари певної сили. Щоб вибрати її правильно, потрібно все ретельно прорахувати. Інший варіант - звернення до кваліфікованих фахівців за допомогою. Ми готові допомогти вам вибрати кінцеві системи, які будуть відповідати вашим запитам на всі 100%.

Де можна замовити надійні сертифіковані кінцеві системи

Дорожні огородження в повній комплектації, а також - кінцеві системи для них, ви на вигідних умовах завжди можете придбати в нашому магазині. Ми не перший рік займаємося реалізацією товарів такого типу, тому знаємо про них буквально все. Працюємо з перевіреними і тільки офіційними постачальниками кінцевих систем для дорожніх огороджень в Україні. Гарантуємо якість своїх товарів.

Наші переваги:

  • вигідні ціни на кінцеві системи;
  • кваліфіковане обслуговування клієнтів;
  • еталонну якість товарів, їх повну відповідність чинним стандартам;
  • офіційна гарантія від виробника!

На нашому сайті ви знайдете велику кількість різноманітних елементів і систем для облаштування доріг і пішохідних зон. Огороджувальні конструкції і кінцеві системи - одні з найпопулярніших серед них.

Сьогодні дороги будуються за новими нормативами і стандартами, а їх безпеки і надійності приділяється особлива увага. Тому кінцеві системи є настільки затребуваними на ринку. Наші системи будуть справно служити, виконуючи свої функції. Вони не потребують частого трудомісткий обслуговуванні. Матеріали, з яких вони виготовляються, не бояться впливу пилу, корозії і прямих сонячних променів. Ви залишитеся задоволені своїм вибором!

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: