(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

Комплект для переобладнання витяжки/повітродувки V-BOX

  • Виробник:  Leader
  • Наявність:  Предзаказ
  • Модель:  L1108

0 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Комплект переобладнання витяжки/вентилятора V-BOX дозволяє направити потік повітря для вентиляції в обмеженому просторі. Просто помістіть електричний вентилятор у V-BOX, підключіть повітропроводи з обох боків останнього, запустіть вентилятор та закрийте V-BOX.


ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

МАТЕРІАЛ Red Cube з поліестеру та поліпропілену - із вбудованою жорсткою конструкцією - Оснащений 2 швидкодіючими затворами із зовнішнім різьбленням

РОЗМІРИ Ш Х В Х Г 64 х 58 х 51 см

МАСА 3,5 кг


ЕКСТРАКТОР/ПОВІТРЯННЯ

Електровентилятори LEADER (ES220, ES230, ESP230, ESV230) використовуються для подачі свіжого повітря, охолодження об'єму, видалення токсичних газів або диму з конструкції та підвищення тиску в об'ємі, тим самим запобігаючи диму або газам від поширення. Завдяки витяжці з використанням спеціального приладдя, електричні вентилятори LEADER (перераховані вище) можуть витягувати токсичні гази або дим там, де техніка видування не підходить.

ШВИДКИЙ І ПРОСТОЙ В ВИКОРИСТАННІ

V-BOX дозволяє за кілька секунд перетворити простий електровентилятор на потужний димосос для обмеженого простору (підвали, підвали тощо).

МОЖЛИВІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ З КІЛЬКАМИ ПОВІТРЯМИ

V-BOX можна підключити до кількох повітроводів (діаметром 400 мм) як вгору, так і вниз потоком. Він може бути оснащений перехідником для з'єднання з муфтами ZAG (діаметр 300 мм).

КРЕПКІЙ

Основа посилена пластиковими полозами, що дозволяють перетягувати його. Він також оснащений ручками для перенесення для полегшення встановлення.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту