(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

KUNZ RLB система пневмотканевих підйомників

  • KUNZ
  • Виробник:  KUNZ
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  00011

0 грн
   


Способи доставки
Детальніше
Способи оплати
Детальніше
Гарантия та повернення
Детальніше
Опис

Cистема пневмотканевих підйомників KUNZ RLB Відповідає і навіть перевершує міжнародні технічні вимоги до надувним підйомників відповідно до ICAO

KUNZ RLB використовується в багатьох аеропортах і авіакомпаніях, отримала схвалення у авіаційної влади і військових замовників. Уже продано понад 200 комплектів KUNZ RLB. Установка всієї системи KUNZ RLB дуже проста і зрозуміла. Система забезпечує найвищий стандарт експлуатаційної безпеки і комфортних умов для операторів, для повної концентрації на виконанні рятувальних робіт.

Високошвидкісний пневматичний контролер (KUNZ Hi Speed ​​Pneumatic Controller - PC), призначений для управління процесом наповнення повітрям, оснащений індикаторами тиску, запобіжними і запірними клапанами повітря типу 'deadman-type' для кожного відсіку. Оператор має повну інформацію про тиск в кожному відсіку, має можливість управляти кожним відсіком. Вхідний і вихідний тиск становить 7 бар. Повітря під тиском заповнює обсяг відсіку за дуже короткий час - таким чином, період нестабільності (поки опале волокна не натягнуться) скорочується до мінімуму.

Наповнення повітрям вище максимальної величини робочого тиску запобігає за допомогою установки запобіжних клапанів, налаштованих на тиск 0,5 бар. KUNZ дотримується правила - забезпечувати високу якість і надійність, - тому не рекламує і не продає 'однокомпонентні' мішки і консолі без індивідуальних вузлів управління кожним відсіком. KUNZ проводить навчання фахівців на базі замовника і в навчальному центрі фірми в Гамбурзькому аеропорту. KUNZ RLB виготовляються з обрезиненной сітки, що має більше 70 000 розтягуваних ниток в кожному квадратному метрі, які забезпечують високу вертикальну і горизонтальну стабільність в надутому стані.

Гумове покриття є еластичним, стійким до погоди і до багатьох хімічних речовин. На нього не впливають паливо і більшість гідравлічних рідин. Всі шви мають захисне гумове покриття для забезпечення тривалого терміну служби. KUNZ RLB складається з безлічі відсіків, вулканізіруемие спільно один на іншому. Таким чином забезпечується найкраща вертикальна і горизонтальна стабільність в процесі підйому. KUNZ RLB оснащуються впускними клапанами з латуні, які завдяки універсальності з'єднань легко замінюються в разі пошкодження.

Кожен KUNZ RLB упаковується в чохол, який використовується також як захисна прокладка в процесі роботи RLB. На додаток до цього використовуються також захисні покривала, що виготовляються з гуми високої щільності і високого опору до порізів, для верхнього і нижнього шарів толщіной10 мм. KUNZ Hi Speed ​​Pneumatic Controllers високошвидкісні пневматичні контроллеринаполняют повітрям відсіки в десять разів швидше, ніж будь-яка інша аналогічна система, зводячи період нестабільності підйому до мінімуму. Для під'єднання KUNZ RLB до KUNZ Hi Speed ​​Pneumatic Controller і до джерела стисненого повітря застосовуються воздушниешлангі фірми KUNZ (KUNZ Air Hoses) завдовжки 10 м, мають дуже контрастну жовте забарвлення.

Завдяки надійній конструкції з'єднань ці шланги можуть з'єднуватися один з одним для отримання потрібної довжини (20 м, 30 м ...). Тому не потрібні шланги різної довжини. Величина тиску розриву шлангів складає 35 бар при 20 ° С. Динамометри фірми KUNZ (KUNZ Dynamometers) є частиною "страхувального" обладнання і дозволяють відстежувати зусилля натягу в кожному положенні. Зміна основного навантаження або поява вітрової можуть бути виявлені в процесі підйому, і ця інформація допоможе оператору уникнути вторинного пошкодження літака під час проведення аварійно-рятувальних робіт.

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини:

markerВідкрити карту