(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

KUNZ TTS стенд для перевірки шин тиском

  • KUNZ
  • Виробник:  KUNZ
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  00014

0 грн
   


Опис

Для авіашин будь-яких діаметрів

Економія часу і простору, забезпечення безпечних умов роботи оператора. Виняток необхідності перевірки процесу подачі / скидання тиску завдяки застосуванню автоматичного насоса (ATI), що забезпечує контроль процесу. Безпечна, ефективна і ергономічний корпус стенда.

Стенд для перевірки коліс KUNZ TTS складається з автоматичного насоса ATI Automatic і клітини безпеки 65 / 28AC або Площа: 50 / 21AC. Компресор для подачі повітря, обладнаний волого і масловідділювачем може бути поставлений як опція. Клітка безпеки TTS є унікальною конструкцією, виготовленою за допомогою рефракційної технології накладення поверхонь. Подвійний металевий каркас розташований один щодо одного таким чином, що зменшує силу повітряної хвилі до 10 - 15% від початкових значень. Дана конструкція також дозволяє операторові провести детальний огляд колеса всередині клітини безпеки.

Клітки безпеки 65 / 28AC і 50 / 21AC це спеціальні клітки, розроблені для авіаційних коліс, конструкція яких протистоїть тискові до 24 бар / 350 psi. Зсувні дверцята з одного боку і металеві панелі з інших сторін оберігають оператора від можливого попадання болтів і гайок, або диска при розриві колеса. Автоматичний насос ATI забезпечує подачу тиску, який перевищує номінальне, як мінімум на 1 бар (14.5 psi). Цей метод дозволяє уникнути розрив колеса відразу ж після подачі номінального тиску. Спрощена панель управління автоматичним насосом ATI обладнана сенсорними кнопками для установки необхідних параметрів.

Необхідна величина тиску і перевищення тиску відображаються на дисплеї. Дійсне тиск в колесі постійно відображається під час процесу на дисплеї. Червоний символ, що з'являється на дисплеї показує, що процес подачі / скидання тиску не закінчений. Зелений колір сигналізує закінчення процесу. Зміна необхідного тиску здійснюється натисканням відповідної кнопки. Оператор має можливість вибору 4 попередньо встановлених програм, крім ручного вибору програми випробувань. Програма випробувань також може бути задана оператором, але за умови, що мінімальний тиск становить не менше 1 бара (14.5 psi).

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: