(067) 819-77-77

Тільки сертифіковане обладнання

KUNZ UGT універсальний стенд для заповнення мастилом підшипників авіаційних коліс

  • KUNZ
  • Виробник:  KUNZ
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  00016

0 грн
   


Опис

Універсальний стенд для заповнення мастилом підшипників авіаційних коліс KUNZ UGT дозволяє ефективно і економічно витрачати мастило для підшипників. Притискної диск розташований на зручній робочій висоті, а прес-форма знаходиться в доступній відстані. Два безпечних перемикача контролюють роботу притискного диска. Вони знаходяться на лівій і правій стороні стенду. Поршневий насос працює за допомогою пневмопривода, управління від ножної педалі. Дизайн Універсального стенду для заповнення мастилом підшипників авіаційних коліс UGT виключає необхідність застосування великої кількості прес-форм індивідуально під кожен тип підшипника.

Вставки різних розмірів можуть бути встановлені на притискної диск, при цьому мастило заповнює порожні простору підшипників різних розмірів. Це допомагає зменшити кількість мастила, що використовується для заповнення. Заміна вставок відбувається швидко і легко. Насадки різних розмірів в кількості 6 шт. включені в комплект поставки. Вони підходять до більшості підшипників, які використовуються на колесах цивільних і військових літаків. Залежно від використовуваних типів підшипників, можуть знадобитися додаткові насадки. Універсальний стенд для заповнення мастилом підшипників авіаційних коліс UGT повинен бути підключений до електричної мережі.

Технічні дані: Розміри (Д x Ш x В): 700 (27.6) x 750 (29.5) x 1,780 (70) mm (in) Вага: прибл. 140 кг (310 фунтів) Тиск: макс. 400 бар (регульоване) Електропостачання: 220 - 240 В

Професійна консультація

Сертифікований товар

Гарантія від виробника

Схожі товари

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Підписка на новини: